Skocz do zawartości

Budżetowy smartfon do 500zł


Recommended Posts

Potrzebuje niedrogiego smartfona.

Obecnie posiadam lg k8 dual 2017 który ma wgrany customowy interfejs od nowości, a który mi kompletnie nie podpadł, jak i sam design jest beznadziejny.

Posiadam też (z którego obecnie korzystam) samsung galaxy j5 ten najstarszy, w którym już bateria siadła i otwieranie jakiejkolwiek aplikacji czy przywrócenie z tła powoduje kilku sekundowy lag.

 

Potrzebuje telefon do około 500zł. Wymagam procesor lepszy od snapdragona 410, może coś z serii 6xx, min 4 rdzeniowy i przynajmniej 4GB ramu na pokładzie. I bateria, aby nie zasłabła po dniu użytkowania.

 

Aparat kwestia względna.

 

Redmi 9 spełniałby takie wymagania? 

 

Dzięki za wszelkie propozycje.

Link to post
Share on other sites
20 minut temu, jempierozki napisał:

do tych 500 dołóż 99 złotych i weź realme 6s, lepszy od tego redmiacza

Odpada, ceneo pokazuje 599 najtańszy na alledrogo, natomiast jest to błąd, bo po przekierowaniu pokazuje 699. Fajny, ale ponad 2 stówy drożej to jednak mam grymas na twarzy.

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, zielak123 napisał:

Odpada, ceneo pokazuje 599 najtańszy na alledrogo, natomiast jest to błąd, bo po przekierowaniu pokazuje 699. Fajny, ale ponad 2 stówy drożej to jednak mam grymas na twarzy.

to nie błąd, na allegro od oficjalnego sklepu jest za 599, tylko tamten to pewnie biała wersja, teraz jest za tyle czarna

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites
Teraz, jempierozki napisał:

to nie błąd, na allegro od oficjalnego sklepu jest za 599, tylko tamten to pewnie biała wersja, teraz jest za tyle czarna

Przekierowanie mam na oficjalny sklep, cena 699, w opisie kolor: czarny. Przy podsumowaniu płatnosci też taka cena. Po za tym, preferowałbym snapdragony, ale innych procków też nie wykluczam...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...