Skocz do zawartości

"szybki" smartfon do +/- 1000 zł


Recommended Posts

Witam. Ze 3 lata używałem Redmi Note 5 4/64 i po dzisiejszym upadku na beton przyszła pora na zmianę, bo szybka wyświetlacza pękła. Jakby nie upadł to bym pewnie go dalej używał, bo był wystarczający czyli co do wymagań... 

- co najmniej 4GB RAM

- 64 GB pamięć

- w miarę "dobry" wyświetlacz (jasność, kolory, na odświeżaniu mi nie zależy)

- BATERIA (razem z procesorem to w sumie najważniejsze rzecz), ma trzymać nie krócej niż w Note 5, tam była 4000mAh, 6 cali wyświetlacz i dosyć oszczędny cpu Snapdragon 636 chyba i efekt był zadowalający

- czytnik linii papilarnych (zgaduję, że teraz i tak prawie każdy smartfon go ma)

 

No i z ważniejszych rzeczy to tyle. Srajsungi i tego typu rzeczy mnie nie interesują bo nie lubię przepłacać. Jakieś Xiaomi, Realme, Oppo, Poco (to chyba coś z Xiaomi powiązane, nie?), coś w ten deseń. Kompletnie przestałem się tym interesować, więc fajnie by było jakby ktoś podał jakieś modele o których warto poczytać i z nich wybrać. 

 

P.S. Telefon na snapdragonie reczej, mediateka nie chcę

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.03.2021 o 07:31, orbik napisał:

Serio unikajcie motki bo to szajs sklecony z gunwolitu, miałem nieprzyjemność naprawiać te telefony w ilościach hurtowych (usterki związane z płytą główną itp.)

Link to post
Share on other sites

@Blakeburn o których modelach mówisz? Sam miałem 4 motorole moto g/z/x, doradzałem rodzinie i wielu znajomym i nikt nie narzeka, działają bez problemu od wielu lat.

W dniu 3.03.2021 o 17:08, nuckchorris0102 napisał:

Telefon na snapdragonie reczej, mediateka nie chcę

W tej cenie będzie cięzko, zerknij na Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Link to post
Share on other sites

Miałem kilka dni Motorole G9 plus fajny telefon tylko że aparat się cały czas wieszał więc go zwróciłem i wziąłem Realme 7. Ale serio jak ktoś nazwie że 4 GB RAM w tel to już za mało to trochę śmiać mi się chce. Ta Motorola v czy ten Realme 7 mają 4gb ram i ani przez chwilę nie czułem że to za mało ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...