Skocz do zawartości

Używany zestaw do csgo i Valoranta [600zł?]


Recommended Posts

Cześć

 

Chciałbym złożyć używany zestaw tylko pod csgo i Valoranta. Ten pc nie będzie służył do niczego innego niż do gier o których wspomniałem dlatego chce wydać jak najmniej. Czy to co jest na filmiku jest ok (http://youtube.com/watch?v=dXmN9CKSLok)? Czy można za takie pieniądze złożyć coś lepszego?

Nie posiadam żadnych części. Z PC którego sprzedałem rok temu został mi tylko Acer Nitro VG240YBMIIX 24", klawiatura i myszka. 

 

góry dziękuję za pomoc ;)

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jakub1t napisał:

Zobacz za ile dostaniesz gtx 1050 takiego jak w filmie , raczej nie za 300zł , trzeba by było zwiększyć budżet .

Widziałem, że raczej nie ma szans za tyle dostać. Jeśli nie ma nic podobnego do 300zł to mogę zwiększyć budżet o 100-150zl

Link to post
Share on other sites

W tak tanim kompie trzyma Cię mocno zasilacz , w związku z tym , że 1050ti 4gb jest niewiele droższy od 1050 2gb to bym takiej karty szukał ( najlepiej w wersji bez dodatkowego zasilania) . Do dostania do 500zł . Z tańszych kart to 750ti 2gb  właśnie za okolice 300zł . Jest jeszcze gtx950 , on już na pewno wymagał by zasilania 6pin . 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, jakub1t napisał:

W tak tanim kompie trzyma Cię mocno zasilacz , w związku z tym , że 1050ti 4gb jest niewiele droższy od 1050 2gb to bym takiej karty szukał ( najlepiej w wersji bez dodatkowego zasilania) . Do dostania do 500zł . Z tańszych kart to 750ti 2gb  właśnie za okolice 300zł . Jest jeszcze gtx950 , on już na pewno wymagał by zasilania 6pin . 

Jestem w trakcie licytacji wszystkiego oprócz grafiki. Zobaczę co uda mi się kupić i za ile to będę wiedział ile dokładnie zostanie mi na grafikę

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, jakub1t napisał:

Zobacz czy nie taniej Cię wyjdzie kupno gotowego komputera nawet bez karty graficznej  . Same przesyłki pewnie wyjdą parę zł . 

Mam 1 upatrzony w którym brakuje tylko grafiki a w drugim jest hdd więc brakuje ssd. Wszystkiego osobno nie chciałem właśnie ze względu na koszty wysyłki 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...