Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

Ostatnio zostałem zmuszony do poszukania kolejnego telefonu, dosłownie miesiąc po gwarancji padła mi moja S9-tka. Jestem przez to troszkę zrażony do tych telefonów ale jeśli będzie tam Snapdragon to prawdopodobnie kupie, nawet jeśli będzie to Samsung.

 

Na co dzień wykorzystuje telefon głównie do dzwonienia, przeglądania wiadomości, czy przeglądania postów na mediach społecznościowych. Przez to że miałem okazję korzystać wcześniej z S9 nie wyobrażam sobie korzystać z np. takiego POCO M3 za 500 zł.

Spośród telefonów z Androidem interesują mnie najbardziej : Xiaomi Mi 10T, POCO X3 NFC, Realme X3. Zastanawiam się jeszcze nad iPhonem SE, owszem ma gorszy ekran i nie ma najnowocześniejszej obudowy, ale powinien wystarczyć do moich potrzeb. Najbardziej martwi mnie w nim bateria. Ok. 1800 mAh trochę straszy, z pewnością bateria będzie trzymała krócej ale czy będzie to jakaś ogromna różnica ? Wystarczający jest dla mnie 1 dzień działania na baterii, tzn. podobnie jak wcześniej używany S9. W gry nie gram praktycznie wcale. Biorę go pod uwagę za czas wsparcia większymi aktualizacjami, a nie tylko poprawkami bezpieczeństwa, jak to ma zwykle miejsce w przypadku telefonów z Androidem. Macie może lepsze propozycje lub wiecie coś więcej na temat baterii w iPhone SE ?

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MiK napisał:

Nie lepiej dołożyć do ip XR? Na promocjach często można znaleźć za 2k z hakiem. No i bateria lepsza niż w SE.

Tak wiem, też się nad tym zastanawiałem, ale moim

maksymalnym limitem było z początku 2000 zł. No i też trzeba wziąść pod uwagę że IPhone XR nie jest takim nowym telefon jak SE 2020. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...