Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do 1000zł


Recommended Posts

Witam!

 

W związku z tym że mój obecny Bequiet P8 900W zachowuje się co najmniej dziwnie ( dochodzące z wnętrza obudowy zasilacza odgłosy "chrobotania" i to w dodatku np. podczas oglądania filmu nie a podczas słuchania muzyki tak albo w Biosie cisza a podczas pisania w notatniku znowu tak a czasem dźwięk zanika jeśli poruszę myszką...itp...:/ Postanowiłem kupić nowy zresztą tylko dlatego bo podczas przeprowadzki zgubiłem gdzieś gwarancję i paragon:/ i nie mam innego wyjścia a boję się o resztę podzespołów proszę o pomoc w wyborze zasilacza do 1000zł.Zastanawiam się w sumie nad innym modelem tej samej firmy ale mam mieszane uczucia... Proszę o jakieś sensowne propozycje:) pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Wątpię żeby ktoś ci mógł coś tutaj polecić, mało kto ma taką krowę i można sobie tylko gdybać, na Guru3d było parę recek zasiłek <1kW więc radzę na początek tam uderzyć.

Link to post
Share on other sites

Najlepsze marki zasilaczy:

1. Enermax

2. Bequeit

3. Corsiar

 

i potem inne shity

 

Polecam

http://www.yooki.pl/index.php?p4155,zasilacz-modularny-corsair-gold-cmpsu-1200ax-1200w

 

http://www.yooki.pl/index.php?p2667,zasilacz-be-quiet-dark-power-pro-edition-p8-pro-1200w

 

Enermaxa 1020w też, ale on już kosztuje 1099zł w yooki.pl

Edytowane przez TurnToTomorrow
Link to post
Share on other sites

Komp to:

I7 2600k

MSI GTX 580 TF2

ASUS P8Z68V-PRO

Nie kupowałbym nowego gdyby nie obecny stan obecnego...:) Dziekuję za odpowiedzi!

A przyda się właśnie jakaś "krowa" bo zamierzam w przyszłości dokupić drugą grafikę... pzdr

 

Po namyśle zostały mi dwa modele...

 

Enermax Revolution85+ ERV1020EWT 1020W http://www.proline.pl/?p=EMX+REVOL85+1020W

 

Be quiet! Dark Power P8-Pro 1200W http://www.proline.pl/?p=BQT+P8-PRO+1200W

 

Co myślicie?

Edytowane przez xraykd
Link to post
Share on other sites

Zasilacz do 1000 zł. Prosze bardzo. W czym problem.

 

Antec TruePower Quattro 1200W

 

Enermax Modu87+ EMG900EWT 900W

 

Corsair AX1200 CMPSU-1200AXEU 1200W

 

i kilkadziesiat innych.

 

Jest z czego wybierać do 1000 zł - jak tylko o cenę chodzi. :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1200W do kompa który pobiera jakieś 400W? Do tego zestawu spokojnie 650W zasilacz by wystarczył i jeszcze miałby zapas mocy. 550W też by wystarczył, ale bez OC i by się mocno grzał.

 

pytający napisał, że planuje dokupić 2 kartę graficzną więc jednak trochę więcej mocy potrzebuje. Ale masz racje 1200W to trochę dużo:P.

Link to post
Share on other sites

polecam nie sugerować się markami zasilaczy przy ich wyborze, ba nawet fabryki czasem nie wiele nam mówią, poleceam sugerować się rzetelnymi testami, których póki co nie znajdziemy w Polsce, a za granicą jest niewiele...

 

BQ ma tak fatalne sztuki że bałbym się z takim zasilaczem do piwnicy zejść, bo by mnie szczury wygwizdały,

raptem kilka modeli w miare sobie radzi... odsyłam do recek lepszych, niż te badające stałe spadki napięć pod obciążeniem.. :sciana:

 

Z całkowicie czystym sumieniem i konkretne egzemplarze/modele (czasem aż grzech napisać/powiedzieć modele, tak różnią się niektóre serie :> ) poleać będę jak skończe mój projekt i zaczne sam testować.

Póki co mam do powiedzenia tyle co przeczytam, a nie lubie opierać się na czyjejś opini, odsyłam więc do recek w necie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...