Skocz do zawartości

GTX 260 Gainwar 216 core PROBLEM


Recommended Posts

a więc mam problem odnośnie tej karty podczas gry w men of war assault squad mam śmieszną ilość fps która oscyluje ok liczby 30 jednak gdy moje czołgi wchodzą do akcjji i dzieje się dużo na monitorze gra potrafi nieżle przyciąć a najlepsze jest to że gram na minimalnych ustawieniach w rozdzielczości 1680 x 1050 wersja sterowników to 275.33 więc jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to starsze sterowniki, a wy co sądzicie.Zgóry dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

GeForce/ION Driver v266.58 WHQL 266.58 18.1.2011

GeForce/ION Release 260 WHQL 260.99 25.10.2010

GeForce/ION Release 256 WHQL 258.96 19.7.2010

 

jedne z tych 2, jesli problem nadal bedzie ywstepowac to znaczy ze to nie wina sterownikow

Link to post
Share on other sites

Chwilowo stałem się posiadaczem gtx260 bo mój gtx580 pojechał na gwarancyjna wymianę i mogę ku zdziwieniu powiedzieć, że mam większy wynik w 3d mark06 niż w zestawieniu, bo osiągnąłem aż http://3dmark.com/3dm06/15862708;jsessionid=j7nz4v7s1cq0?show_ads=true&page=%2F3dm06%2F15862708%3Fkey%3DKc5XbpjLK2JxjN2m6694yhYQRJfkdD czyli 2k więcej niż w zestawieniu. Porównaj z tym co u mnie wyszło. Sprawdzę gry jak działają.

 

Włączyłem parę gier na ustawieniach po gtx580 no i widać, że w 1920x1080 kartę dusi, procesor nadrabia ile może, ale średnio jest ze 30-40fps góra. Czuc szarpanie i mulenie. Pewno by trzea zejść z detalami na średnio-wysokie. testowałem na Dungeon siege3(40fps srednio) Wiedzmin1 spokojnie hula na maks detalach, Avatar w maks detalach mocno szarpie, nawet zejście z aax8 na x4 niewiele pomaga. Też jest koło 35-40fps. Jak mi ktoś mówi że mu 30 fps starczy i że to płynne to normalnie słabo się robi. Różnica pomiędzy 60fps a 35 jest ogromna w komforcie gry. Pewno pogram w starsze tytuły by sobie nie psuć dobrych wrażeń z nowych gier.

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...