Skocz do zawartości

Telefon na 30-stke za 3000zl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez GJ1990,

Recommended Posts

Witam, zakładam ten wątek bo nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Za niedługo 30 lat pyknie już dwa lata z Huawei P20 i jestem z niego zadowolony. Zależy mi jak i na wydajności z racji że dużo gram ale i na zdjęciach (małe dziecko a telefon zawsze pod ręką a nie posiadam cyfrówki). Kwotę mam 3000 zł ale w tym muszę się zmieścić z szkłem hartowanym i etui. Nie chciał bym (ale chyba będzie kompromis) żeby to był telefon taki jak wszyscy z otoczenia mają tylko żeby się wyróżniał. 50% samsung 30% xiaomi i 20% inne marki tak wygląda to w moim otoczeniu. Moje typy to:

Samsung galaxy s20 FE 5g

Oneplus 8t

Google pixel 4a 5g

Asus zenfone 7 pro 

 

Nie chce się bawić w alliexpres czy tym podobne bo nie chce się nadziać. Olx wchodzi w grę ale wolał bym żeby to było z pewnego źródła typu x-kom z racji że mam obawy ze się nie natne ze to jednak z alliexpres. Jeszcze nie tak dawno byłem nastawiony na oneplus ale czytając te wszystkie testy i recenzje i ten aparat... Nie wiem co obstawić i czy faktycznie tym razem nie iść za głosem rozsądku i kupić Samsunga... Jakieś sugestie czy za dużo myślę? xD

Link to post
Share on other sites
W dniu 1.02.2021 o 18:36, SoQuAiL napisał:

Nie chciał bym (ale chyba będzie kompromis) żeby to był telefon taki jak wszyscy z otoczenia mają tylko żeby się wyróżniał.

oppo find x2 pro z amazonu, chociaż cenowo chyba nie wpisuje się w budżet XD

a z przystępniejszych cenowo masz xperie 5 ii i 1 ii

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, SoQuAiL napisał:

tylko żeby się wyróżniał.

 

Z niszowymi telefonami bywa tak, że ich serwis i support jest często ograniczony. Typu poprawki, aktualizacje oprogramowania czy ewentualne błędy. 

 

Po co ryzykować? Kup sprawdzony ip 11. 

Link to post
Share on other sites

IP 11 przechodziła mi przez myśl i nie wiem jak wychodzi kwestia zdjęć co do s20 fe 5g, no i ten ekran. Oppo niby podobne do oneplus a vivo nie wiem, nie zastanawiałem się nad nimi bo po prostu u widziały mi się te co wymieniłem. Sony spoko ale no, dwie aplikacje do zdjęć z i filmów z jednego prostrzego wychodzą gorszej jakości zdjęcia a druga bardziej zaawansowana aplikacja jest za skomplikowana na szybkie zdjęcia? xd no dlatego takie dylematy xd

Link to post
Share on other sites
W dniu 1.02.2021 o 18:36, SoQuAiL napisał:

Nie chciał bym (ale chyba będzie kompromis) żeby to był telefon taki jak wszyscy z otoczenia mają tylko żeby się wyróżniał.

to już nie wchodzi w grę?

jak nie, to według mnie s20 fe 5g>oppo reno 4 pro (65w ładowanie robi robotę)>vivo x51

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, SoQuAiL napisał:

sgs21

 

Serio chcesz kupić telefon marki kojarzonej przede wszystkim z produkcji tanich urządzeń agd typu czajniki, odkurzacze i pralki? Trochę siara. 

 

Wszelkie o+, oppo czy inne vivo świetnie wyglądają tylko na papierze. Po jakimś czasie coś pada i nikt nie wie co i jak to naprawić. Łącznie z producentem. 

Link to post
Share on other sites

No raczej myślałem używkę żeby w 3tys się wyrobić jak o sgs21 chodzi. Nie, nie chce iść w samsung xd ale wszystkie znaki na niebie wskazują że jednak kupię sgs20fe5g (jeszcze nie potwierdzam że kupuje). Jeżeli chodzi o tego OP 8T to tak jak pisałem niestety w testach wypada gorzej jak ten sgs20fe5g a miałem go w głowie. No tylko ostatnio jeszcze mi chodzi w głowie Asus Zenfone 7 Pro :D

 

 

 

 

Przypadkowo dałem że temat rozwiązany więc prosił bym się tym nie sugerować :)

Edytowane przez SoQuAiL
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.02.2021 o 19:19, SoQuAiL napisał:

Telefon już kupiony więc temat można zamknąć, od 8 lutego posiadam OnePlus 8T. Telefonik fajny ale zdjęcia to mam wrażenie że są podobne a czasem troszeczkę gorsze od Huawei P20 xd ale tak to cała reszta spoczko i jestem zadowolony.

Dlatego lepszym wyborem był ten s20 fe 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...