Skocz do zawartości

PS4 Pro czy Xbox Series X


Recommended Posts

Cześć,

Ze względu na pracę w delegacji chciałbym kupić konsole ;) Wcześniej miałem zawsze PlayStation, a ostatnio z 2 lata temu sprzedałem swoją PS4 Pro.

I teraz pytanie czy nadal warto kupić PS4 Pro  czy jednak dopłacić i kupić Xbox series X? Ps5 pomijam bo jej dostępność to unikat, a 3.5k nie zaplace za konsole z OLX czy Alledrogo.

Z gier od Sony zagrałbym w Last of as 2, a Horizon 2 i tak będzie dopiero na PS5 za rok? Reszta tytułów Fifa, Call of Duty, Red dead redation 2 i tak jest na wszystkim...

 

Jakie macie opinie i zdanie na ten temat? Co możecie polecić?

Link to post
Share on other sites

Jasne ze warto ,sam bym ci odsprzedał mojego ps4 pro (3 letni ) z grami , jak bym  dostał ps5  w normalnej cenie .

Gołe ps4 pro kupisz za 1000-1200zl  ,a myslę ze to cena OK  .

 

Nowych konsol    praktycznie nie uświadczysz w sklepach  PS5  to już jak  legenda o jednorożcu   niby jest ,wszyscy o nim mówią ,  nikt go nie widział .

XSX  też już znika ze sklepów a wszystko za sprawą   braków podzespołów do produkcji .

 

IMHO XSX nie widzę sensu zakupu  ta konsola nie ma żadnych  exów i mieć nie będziesz , kupując XGP  masz wszystkie gry z konsoli na PC .

Także jak  rozwazał bym osobiście zakup ps 4 slim /pro  i  polowanko na PS5

Link to post
Share on other sites

Wybierając pomiędzy "prosiakiem" a xbox one x wybrałbym konsolę Sony. Różnice w wydajności na plus Xboxa nie są w stanie nadrobić lepszych gier u konkurencji. Jedyne w czym PS4 pro denerwuje to kultura (a właściwie jej brak) pracy. W takich grach jak Days Gone czy RDR2 robi się "helikopter".

Link to post
Share on other sites
57 minut temu, joker5513 napisał:

Jedyne w czym PS4 pro denerwuje to kultura (a właściwie jej brak) pracy. W takich grach jak Days Gone czy RDR2 robi się "helikopter".

potwierdzam. Mam prosiaka z edycji Spider Man i jest odrzutowiec.. Kumpel ma prosiaka, który był sprzedawany z RDR2 i te wersje mają nieco poprawione chłodzenie, ale no przy takich grach jak NBA2K20 czy RDR2 - nie odczułem różnicy.

Też dla kontrastu mam VHSa, czyli Xboxa One - na pewno jest on o wiele cichszy i chłodniejszy od PS, ale co z tego, jak nie ma eksów, bo to w końcu po to się kupuje PS'a ;)

Edytowane przez porcelanowy_janusz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...