Skocz do zawartości

Laptop na gry z (nie)najwyższej półki


Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad zakupem optymalnego laptopa do gier oczywiście nie mowa tu o obecnych hitach i pożeraczach jak np crysis. Chodzi głównie aby laptop miał min. 4 gb ram, 500 gb dysk, na prockach nie znam się za bardzo ale myślałem nad i3 lub i5 chociaż nie wiem czy są one warte swojej ceny czy być może są jakieś inne bardziej wydajne procki w podobnej cenie, oraz karta graficzna aby zapewniła jako taki poziom grywalny, tj. nie wiem jak to jest ze zintegrowanymi lecz fajnie by było aby cena tego laptopa nie była zbyt wysoka. Nie podam określonej ceny gdyż zależy mi na jak najtańszej lecz możliwej do gry konstrukcji. Proszę uprzejmie o podawanie propozycji, ale w miarę możliwości i wytłumaczenie swojej sugestii gdyż jestem zielony w tych sprawach i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na temat mojego przyszłego zakupu, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Fajnie by było jakieś wstępne propozycje otrzymać w okolicach 2 tysięcy i podać może jakiś przykład gier które pójdą na nim, tak jak mówiłem nie interesuje mnie komputer 60 klatek w crysis bo nie mam zamiaru aż tak go używać, głównie chodzi mi o gry typu league of legends, world of warcraft jakieś fify i NFSy ^^ Za taką sumę nie wymagam zbyt wiele ale mam nadzieję że coś ciekawego znajdziecie w tej cenie :)

Link to post
Share on other sites

Fajnie by było jakieś wstępne propozycje otrzymać w okolicach 2 tysięcy i podać może jakiś przykład gier które pójdą na nim, tak jak mówiłem nie interesuje mnie komputer 60 klatek w crysis bo nie mam zamiaru aż tak go używać...

A nawet jakbyś chciał 60 klatek w crysis to za 2000 zł takiego laptopa nie kupisz. :menda:

 

Do 2000 zł polecam np. HP Pavilion g7-1010sw

 

...i każdy inny w tej cenie będzie w sam raz. :P

Edytowane przez Kamerton
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A nawet jakbyś chciał 60 klatek w crysis to za 2000 zł takiego laptopa nie ma na świecie. :menda:

 

Do 2000 zł polecam np. HP Pavilion g7-1010sw

 

Nie chodziło mi o laptop 60 kl w crysis za 2k ^^ wiadomo ze nie ma ;P może za 5 lat ^^ Dzięki za propozycje :) czekam nadal na więcej.

Link to post
Share on other sites

A zwróciłeś na kolor obudowy jaki jest podany w opisie????

Sama marka jest bardzo dobra zarówno gwarancja i serwis na bardzo dobrym poziomie, zdecyduj się odnośnie wielkości matrycy raz podajesz 15" a teraz 17", pamiętaj im wyższa rozdzielczość natywna matrycy tym gorsza wydajność karty graficznej

Link to post
Share on other sites

A zwróciłeś na kolor obudowy jaki jest podany w opisie????

Sama marka jest bardzo dobra zarówno gwarancja i serwis na bardzo dobrym poziomie, zdecyduj się odnośnie wielkości matrycy raz podajesz 15" a teraz 17", pamiętaj im wyższa rozdzielczość natywna matrycy tym gorsza wydajność karty graficznej

 

Wielkość matrycy nie robi mi różnicy tak więc każda oferta zostanie przeze mnie starannie rozważona, a co do koloru to podałem tylko link do lapka który mnie zainteresował wnętrzem ^^ Akurat różowy nie za bardzo :P ale myślę że czarny/czerwony nie zrobi mi różnicy.

 

http://allegro.pl/asus-k52jt-i5-480m-6gb-640gb-hd6370-k52ju-k53sv-i1688866970.html Jeżeli możecie wyraźcie opinie na temat tego modelu gdyż na 90% zdecyduję się na niego chyba że ma jakieś wady lub w tej cenie jest coś lepszego, czekam na wasze opinie.

Link to post
Share on other sites

Konkretnie ten model Della jest z wyprzedaży jako leżak magazynowy, tobie wielkość matrycy nie robi ale karcie graficznej już tak, HD6650/GT540 będzie wydajniejsze od HD5650

 

Ok,a co myślisz o tym modelu, jak pisałem wcześniej chyba ku niemu skłaniałbym się najbardziej, pojemny dysk, chyba niezły procek + jako tako grafa, 15'' i 6 GB ram nie znam się za bardzo więc chciałem posłuchać rady fachowca :)

http://allegro.pl/asus-k52jt-i5-480m-6gb-640gb-hd6370-k52ju-k53sv-i1688866970.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...