Skocz do zawartości

? Pionowe bezprzewodowe tanie myszki <100zł


Recommended Posts

Zacznę od podziękowań dla BlackCoffe 

Polecił mi niedawno myszkę Trust Verto i odkąd jej używam to aż dziwi mnie, że nie jest to standardem - taka budowa.

 

Przeglądałem inne myszki, swoją kupiłem przewodową, bo szczerze mówiąc nie byłem pewny czy warto od razu inwestować w bezprzewodową ;)

Ale popatrzyłem troszkę i są dostępne inne poniżej 100zł:

Nie gram w strzelaniny. Wymagana precyzja na poziomie biurowym.

Link to post
Share on other sites

Hama odradzam, miałam ją jako moją pierwszą myszkę ergonomiczną, sensor często się gubił, dokładność była kontrowersyjna, po ok 4 miesiącach padła w niej rolka. Ten Gembird wygląda jak klon Trust Verto. 

Podobnie też wygląda Tracer Flipper i jest poniżej 100 zł https://www.tracer.pl/mysz-tracer-flipper-rf-nano-usb

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Przeglądałem AliExpress i poległem, tam się nie da normalnie szukać. Trzeba by ślęczeć kilka godzin, żeby samemu uporządkować, które myszki to klony i je razem, które są na baterie, które mają wbudowany akumulator itd

Ale... na Allegro chyba znalazłem klon, a może właśnie oryginalną chińską myszkę, na którą Trust daje swoją naklejkę, Gembird swoją, Tracer też itd

https://allegro.pl/oferta/1pc-pionowa-komunikacja-bezprzewodowa-kreatywny-mo-10127210916

Tylko to chyba jakiś lepszy, przynajmniej pozornie, model z wbudowanym akumulatorem i ładowaniem USB.

Ciekawe ile wytrzyma taki akumulator. Zarówno czasu pracy jak i żywotności, trwałości.

Link to post
Share on other sites

Ja jak brałam swoją z akumulatorem to czytałam, że ma wytrzymać 8 godzin pracy a u mnie jak wytrzyma 2.5h to jest już dobrze. Mogę ją niby ładować z portu USB, ale myszka wtedy nie działa jak przewodowa co jest dużym minusem. 

Czytałeś o kosztach dostawy? 

No i widziałam tam informacji o pojemności akumulatora. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...