Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, w przyszłym roku idę na studia dlatego chciałbym się zaopatrzyć w jakiegoś fajnego latpopa, tak aby mi służył w nauce, ale również chcę w jakieś gierki czasem pograć typu CS GO, LOL. Moje pytanie brzmi kiedy jest najlepszy moment na kupno laptopa? Jedni mówią styczeń, luty kiedy nowy sprzęt wyjdzie, zaś drudzy, że sierpień,  lipiec. Dodam, że laptop musi kosztować maksymalnie 6000 zł, nie zależy mi na dobrej matrycy, klawiaturze, bo wszystko dokupię sobie sam dodatkowo.

Link to post
Share on other sites

Kiedy jest moment na kupno nowego laptopa? Na pewno nie teraz. Mogę Ci polecić dany model, a jutro może okazać się, że jest inna cena, albo jest niedostępny. Chociaż z jednej strony, na nowy rok coś czuje, że będzie jeszcze gorzej, niż teraz z dostępnością.

Te gry co podałeś - tylko w to będziesz grał? Czy planujesz coś bardziej wymagającego? Jak tylko te wymienione, to taki hp by ci w zupełności wystarczył. Całkiem dobrze wykonana konstrukcja na i7 i 16gb ramu. Do tego masz kartę mx250, więc też pod gry się może przydać. https://www.x-kom.pl/p/566868-notebook-laptop-15-6-hp-probook-450-g7-i7-10510-16gb-512-1tb-win10p-mx250.html
 

Link to post
Share on other sites

Ceny laptopów obecnie zmieniają się jak w kalejdoskopie, popieram kolegę wyżej. :)

Ja od siebie podrzucę coś bardziej nastawionego na granie z matrycą 144 Hz i świetnymi kolorami (podobnie jak 60 Hz), matryca 120 Hz ma słabsze kolory i jest ciemniejsza.

W mojej propozocji masz już RTX i i7 - konfiguracja spokojnie wystarczy na parę lat grania nawet w bardziej wymagające tytuły.

https://www.x-kom.pl/p/601152-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5i-15-i7-16gb-256-win10x-rtx2060-144hz.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...