Skocz do zawartości

Note 10.1 długie ładowanie.


Recommended Posts

Cześć. 2 dni temu kupiłem tablet Samsung Note 10.1 używke. Problem z nim jwst taki żeby osiągnąć 100% baterii to ładuje się blisko 12 godzin. Co może być uszkodzone? Ładowarka a raczej jej kabel, gniazdo ładowania czy może sama bateria? Z góry dziękuję za wszelką udzieloną mi pomóc.

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Cosmy napisał:

Powiedz jeszcze jak szybko się rozładowuje. Bo jeżeli rozładowuje się w mgnieniu oka to bateria. Jeżeli długie ładowanie, a bateria trzyma prawidłowo to ładowarka. 

Wiesz co kupiłem nową ładowarkę, i dalej jest przekreślić błyskawica ladowania na czerwono. Co do baterii to powiedzmy 25% schodzi w ok. 30 minut

Link to post
Share on other sites

No to takie rzeczy trzeba siłowo wyciągać? Taka to tajemnica była, że ładowarkę samsunga kupiłeś?

Kabel do ładowania - ten wynalazek - też drugi kupiłeś?

A umiesz zainstalować program Ampere? Jeśli nie, to poproś kogoś. Program pokaże ile amperów idzie podczas ładowania.

 

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, wsadź sobie swój sarkazm w tyłek. Pisząc kupiłem ładowarkę miałem na myśli cały komplet z kablem włącznie. Jeszcze Ci powiem więcej wymieniłem baterię też na oryginalna i problem się utrzymuje. Dodam, że zainstalowałem ten program. I podczas korzystania ładowania jednocześnie prąd daje -480 bez ładowania blisko -1000. 

Edytowane przez Kmr91
Link to post
Share on other sites

 

6 minut temu, Kmr91 napisał:

Pisząc kupiłem ładowarkę miałem na myśli cały komplet z kablem włącznie

Należy ukrywać jak najwięcej danych, żeby nie uzyskać odpowiedzi. Osoby udzielające się w wątku mają się domyślać, od tego mają swoje szklane kule.

 

Należy także ukrywać to, że ładowarka jest oryginalna, a nie jakiś chiński zamiennik oraz to, że kabel też był w zestawie.

 

Największą tajemnicą należy objąć wymianę baterii i o tym w ogóle nie pisać, a jak już, to z wielką łaską, że ktoś o coś dopytuje.

 

Tak więc na koniec: radź sobie sam, że tak świątecznie napiszę i proponuję olać ten temat innym. Po prostu użytkownik się starał, żeby nie dostać pomocy i dopiął swego.

Link to post
Share on other sites

Ładowarka do tego tabletu powinna ładować prądem do 2000mA. Skoro ładuje 1000mA i jest czerwony krzyż przy baterii to znaczy że jest problem na linii zasilania. Najczęściej psuje (zużywa) się przewód ale skoro wymieniłeś go wraz z ładowarką to ja obstawiałbym gniazdo (chyba, że kupiłeś ładowarkę 1A). Urządzenie nie wykrywa, że jest ładowane z sieci i dlatego nie pozwala na większy pobór prądu. Spróbuj najpierw przeczyścić czymś gniazdo (sprężone powietrze). 

Link to post
Share on other sites

To tak ładowarka ma 2000ma. On podczas ładowania i korzystania jednocześnie daje minus 480 bez ładowania i korzystania ok minus 1000ma. Zrobilem jak radziłes i użyłem sprężonego powietrza. Niestety problem, dalej występuje. Gdzieś znalazłem na jakimś forum, że to może być problem jakiś na płycie głównej. Jak myślisz jest sens kupować gniazdo ładowania?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...