Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czołem, forumowicze!
Sytuacja wygląda tak, że potrzebuję wymienić/dokupić/zrobić upgrade wszystkiego co związane z dźwiękiem w moim komputerze, czyli: głośniki, słuchawki i karta dźwiękowa. Na każdą rzecz oddzielnie mogę poświęcić 300-350 zł. Peryferia te mają służyć do wszystkiego: gry (głownie FPSy, ale nie tylko), filmy, muzyka (rock/hard rock/metal).

Obecnie używam:
- słuchawki - Superlux HD 681 EVO (działają, fajnie brzmią, ale welurowe nausznice mają jak dla mnie zbyt twarde wypełnienie i po jakimś czasie boli mnie szczęka od ich używania; poza tym długośc kabli mi nie odpowiada, bo jeden jest za krótki a drugi za długi). Chciałbym je wymienić na coś bardziej komfortowego, o brzmieniu podobnym. Bezprzewodowość będzie miłym dodatkiem, jeśli znajdą się jakieś dobre w takiej cenie.
- głośniki - Creative Inspire P5800 (są to głośniki już wiekowe, chyba nie wszystkie działają; z racji zmiany otoczenia nie mogę ich nawet porządnie rozstawić i wszystkie są ułożone przede mną, a raczej za monitorem). Chciałbym je wymienić na cokolwiek, co nada się dobrze do słuchania muzyki ciężkiej (czyste brzmienie gitarowych solówek i piękne wokale), najlepiej z potencjometrem na kablu, żebym nie musiał się gimnastykować. 2.0, albo 2.1. Miejsca mam dużo, więc rozmiar nie gra roli.
- karta dźwiękowa - zintegrowana. Model płyty głównej: AsRock Z87 Extreme4. Chciałbym coś lepszego, co nada nowego wymiaru audio (o ile znajdzie się coś lepszego w tej cenie, bo ja się nie znam).

Wiem, że dużo tutaj takich tematów się przelewa, ale każdy ma inne preferencje i ciężko mi się podpiąć pod jakikolwiek post. Liczę na pomoc od bardziej doświadczonych kolegów :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...