Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po kolei.

 

 

A jaką masz kartę obecnie ? Ile masz do wydania ? Jaki masz zasilacz ?

 

moja karta obecna to Gainward GeForce 8600GT. Do wydania mam 379zł. Mój zasilasz to Tracer 450W(Planuje kupic Chiefteca 500W).

Troszkę cienka karta w tym przedziale cenowym :pajac: Chyba że od HIS'a :D

 

Tak karta od HIS.

Jak już brać 6750... to lepiej chyba 5750... bo przecież to jest to samo, tylko że taniej...

 

Radeon 5750 i 6750 to nie to samo. Różnią się Open GL 5750 ma 3.2 a 6750 ma 4.1 i w dodatki 6750 wyjdzie taniej o 40zł Edytowane przez Adrian0316
Link to post
Share on other sites

Radeon 5750 i 6750 to nie to samo. Różnią się Open GL 5750 ma 3.2 a 6750 ma 4.1

 

OpenGL to biblioteki, których obsługa zależy od sterownika. Najnowsze sterowniki AMD/ATI wspierają wersję 4.1, a że są wspólne dla obu tych kart konkluzja jest bardzo prosta... Obie karty opierają się o ten sam chip... Nazwa kodowa Juniper PRO - z tego co pamiętam...

Link to post
Share on other sites

Radek 5830 to akurat jakąś specjalnie udaną konstrukcją nie jest, nie był ani nie będzie. I ja tam bym się trzymał z daleka tej karty. To jest właściwie do granic możliwości pocięty Cypress (1120/1600SPU). Pozostałbym przy trochę mniej wydajnym, ale za to zdecydowanie oszczędniejszym 5770.

Link to post
Share on other sites

Ok. Mam teraz jakiś obraz co do kart. Wszystkim dziękuje za pomoc

 

Ehm. Patrzę tak sobie a tu ani Radeon 6770/5770 ani 5750/6750 nie mają wejść VGA. A niestety mój monitor takowe ma. I teraz pytanie czy są jakieś przejściówki umożliwiające podłączenie i ile kosztują

Edytowane przez Adrian0316
Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany do tych ukladow chlodzacych, ten MSI za to podobno jest glosny, zadnych rurek cieplnych, sam radiator i wariat na nich... http://www.ceneo.pl/12315902 --> nie wiem jak u ciebie z funduszami ale ja bym koniecznie kupil cos z rurkami cieplnymi i lepszej klasy radiatorem... doplata 40 zl. :-) co do karty 5770

(mialem od PC) to bardoz sobie chwale, model 6770 to prawie ze to samo ;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...