Skocz do zawartości

Telewizor do wszystkiego , TV, Gry do 3k


Recommended Posts

 Kupiłem niedawno LG 55nano867. Jestem zadowolony. Rozdzielczość 4k120 hz, HDMI 2.1 więc gotowy na nowe konsole i karty graficzne. Narazie z tego nie korzystam bo PS5 nie udało mi się kupić a w komputerze mam tylko hdmi 2.0. Przy 1080/120hz widać różnicę. Serwisy streamingowe działają płynnie. Wersja 49" kosztuje 2800, 55" 3000.

Link to post
Share on other sites

LG nano863 w MediaM. masz za 2999 w 55".  Świetny tv w tej cenie, smart na pewno przypadnie Ci do gustu. Tv kompletny, tylko pamiętać żeby zaktualizować oprogramowanie bo sporo poprawia czerń. 

 

Jeżeli chodzi np o lg serii 7xxx to są ok po za rozmiarem 70",  Są dość grube co wynika z zastosowanego podświetlenia matrycy ale przekłada się to na całkiem przyzwoity obraz. Ich minusem jest brak 100hz panelu co przy takim rozmiarze będzie zauważalne w kwestii płynności. 

 

Philips  7805 na plus kolory ale pierw trochę się musimy pomęczyć z ustawieniami, brak 100hz. Niema zbyt mocnego procka co jest zauważalne w działaniu androidTV. 

 

Xiaomi - android działa na nich najpłynniej co mnie bardzo zaskoczyło, bo szybciej udało się zaciąć sony xh90 niż 32 xiaomi :D, obraz zaś jest porażką 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

tak się dalej zastanawiam nad tym tv że chyba się zdecyduje na : https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55nano86-tv-nanocell-uhd-4k.bhtml .

No chyba że coś innego się wymyśli, ale mam do was pytanie, zrobiłem stolik pod Tv za ten czas i blat jest długi na 100cm a szeroki na 40 cm i moje pytanie jest takie czy zmieści się na tym telewizor ? No dłuższego blatu nie posiadam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...