Skocz do zawartości

Komputer do gier i streamów w przedziale 5-6K


Recommended Posts

Cześć, w przeciągu kilku dni chciałbym kupić nowy sprzęt - przesiadam się z 15" "gamingowego" laptopa którego mam już dość.
 

  • Zastosowanie komputera : Gry i streaming, głównie World of Warcraft w trybie okienkowym wraz z potencjalnym streamem w tle.
  • Maksymalna kwota : 5500-6000
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : najbliższe dni, jestem przygotowany
  • Których części potrzebuję : Cały komputer gotowy do pracy
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nigdy tego nie robiłem ale możliwe, że bym chciał spróbować
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Nie mam żadnego ale bardzo mi się podoba model: AOC CQ32G1 31,5" VA 144Hz 1ms , z tym, że nie czuję potrzeby wysokiego odświeżania ze względu na gry które tego aż tak nie potrzebują(?)
  • Specjalne wymagania : koniecznie dysk 1TB SSD, windows w zestawie i jakaś schludna dobra obudowa bez niepotrzebnego świecenia (nie potrzebuję fajerwerków w postaci LEDów)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : totalnie się nie znam na obecnym sprzęcie komputerowym więc nie mam nic do zaproponowania.

    Bardzo by mi zależało, żeby całość była ready to play, ze względu na to, że nie ogarniam całego podkręcania i dostosowywania pod siebie ramu do płyty itp - jestem zielony w temacie.
    Cena monitora jest osobna, kwota którą podałem przeznaczam na samą jednostkę.
    Próbowałem wcześniej coś zamówić z gotowych zestawów z innego tematu ale na proline brakuje co poniektórych części - dlatego miło by było gdyby zestaw był gotowy do zamówienia w całości. Ewentualna kwestia podzespołu prostego do wsadzenia typu pamięć RAM jest znośna, można zamówić pojedynczą sztukę w innym miejscu. 

    Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...