Skocz do zawartości

Jakiego pada do PC kupić?


Recommended Posts

Najlepiej jakiegoś pada na licencji xboxa, nie musisz bawić się żadne sterowniki/emulatory. Jeśli chciałbyś coś budżetowego, to możesz pomyśleć nad padem PDP, który jest na licencji MS. Jedyną różnicą jest to, że jest na kablu, ale ma to swoje plusy - nie musisz martwić się o baterie.

https://www.x-kom.pl/p/435825-pad-pdp-xbox-one-controller-black-przewodowy.html
 

Link to post
Share on other sites

Najlepiej oryginalny pad od Xa. Trochę kosztuje, ale masz dobrą jakość i gwarancję że posłuży latami. Ja 95% gier ogrywam padem i nie wyobrażam sobie inaczej.

Też czytałem że oryginalny od XBox najlepszy.

A zapodasz linka który ?

To bym sobie zamówił

Tu mam np.

 

https://allegro.pl/oferta/pad-xbox-one-bialy-model-microsoft-1708-9765520611?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Ale widziałem również inne modele.

Ten byłby do CoD oraz Tomb Raider

Link to post
Share on other sites

Z moim miałem problem po 3-4 latach od zakupu. Bumper łapał jakby podwójny klik, ale nowy przełącznik kosztuje kilka złoty. Wystarczy trochę chęci i lutownica, żeby rozwiązać taki problem, nowy mikro klik kosztuje śmieszne pieniądze, przyrównując go do ceny nowego pada. Jeśli nie rzucisz nim, nie spadnie Ci to szansa uszkodzenia jest prawie zerowa

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się, czy ktoś posiada doświadczenie związane z użytkowaniem pada Sony w systemie Windows?

 

Steam wstępnie wprowadza wsparcie dla Dual Sense (PS5) i może warto rozważyć takie rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

 

 

Zastanawiam się, czy ktoś posiada doświadczenie związane z użytkowaniem pada Sony w systemie Windows?

 

Yup. Mi DS4 pasuje dużo bardziej niż pady od Xbox'a, a korzystałem z jednych i drugich.

 

Mały program - DS4Windows i nie ma najmniejszych problemów z obsługą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...