Skocz do zawartości

Duża aktualizacja forum! Będzie przerwa techniczna


Recommended Posts

27 minut temu, wrobel_krk napisał:

Jest jakaś możliwość, żeby kanały co się tworzy były gdzieś dostępne/dodane, można utworzyć kanał ale tylko można go ustawić jako domyślny albo jako url np:

"Wyświetlanie całej zawartości: Którą dodałem w, Nieprzeczytane i dodana w ciągu ostatnich 365 dni."

https://forum.benchmark.pl/discover/10/

Pytanie czy jak ktoś inny kliknie w ten link to ma swoje wiadomości, czy moje?

ja po kliknięciu w Twój link mam to co poniżej: 404855029_Screenshot2020-11-25at11_29_52.thumb.png.94e4eb39667c36e0e2976dbdc66617eb.png

Link to post
Share on other sites

prosze zamiencie miejscami ogloszenia ze statusami, tak zeby statusy byly na gorze przeciez one sa czesciej aktualizowane niz ogloszenia
https://prnt.sc/vpqipn

 

i zrobcie zeby statusy sie wyswietlaly w calej dlugosci, miejsca jest sporo a to jest bardzo frustrujace ze wyswietlaja sie zaledwie 3 linijki tekstu i zeby wyswietlic calosc trzeba wchodzic w kazdy status pojedynczo

a jezeli nie da sie zrobic zeby sie wyswietlaly cale to dajcie mozliwosc rozwiniecia ich z poziomu menu bez potrzeby wchodzenia do statusu

Edytowane przez Lexus404
Link to post
Share on other sites

Ja sobie go dam jako zakładkę w przeglądarce  na razie, można go niby śledzić jako RSS.

Dalsze testy jak go usunąłem to już link nie działa:)

Ale mogę sobie zrobić nowy taki sam, ale będzie już miał inny link.

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, wrobel_krk napisał:

jak go usunąłem to już link nie działa:)

to chyba normalne że nie można linkować do czegoś czego nie ma.......

Cytat

Ale mogę sobie zrobić nowy taki sam, ale będzie już miał inny link.

To oczywiste.....

Edytowane przez macfan-pl
Link to post
Share on other sites

No rożnie to bywa z tym usuwaniem, można czasem usnąć coś lokalnie a globalnie działa, w sensie ja już nie mam tego kanału w swoich kanałach(Gdziekolwiek one są), ale link mógłby dalej działać.

Oczywiste rzeczy w programowaniu/IT nie są oczywiste, trzeba to sprawdzić:P

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, wrobel_krk napisał:

No rożnie to bywa z tym usuwaniem, można czasem usnąć coś lokalnie a globalnie działa, w sensie ja już nie mam tego kanału w swoich kanałach(Gdziekolwiek one są), ale link mógłby dalej działać.

Nie. Taki efekt możliwy do uzyskania jesty dlatego, że kopia istnieje w cache. Wysdtarczy że wyczyścisz cache przeglądarki, wejdziesz z innej przeglądarki lub dasz hard-reload (ctrl+F5/Command+F5 na Mac) i załadujesz prawidłową wersję.

Link to post
Share on other sites

Na innym forum :P To jest jak pamiętam specjalny plugin do pokazywania nowej zawartości.

 

************

Znalazłam:

My Activity On User Bar - Applications and Plugins - Invision Community

To darmowy plugin :)

 

******

Chyba to jednak nie to, dopytam admina tego forum jak on się nazywa.

Edytowane przez BlackCoffe
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Na innym forum :P To jest jak pamiętam specjalny plugin do pokazywania nowej zawartości.

 

************

Znalazłam:

My Activity On User Bar - Applications and Plugins - Invision Community

To darmowy plugin :)

 

******

Chyba to jednak nie to, dopytam admina tego forum jak on się nazywa.

Podałabyś adres tego forum? Jeśli nie chcesz tu to może na PRV.....

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jacekgothic napisał:

 Jak ktoś nadal ma problem z funkcjonowaniem forum, to polecam dodać do przeglądarki  uBlock Origin, wszystkie motywy działają bez problemu, wszystko działa prawidłowo. Testowane na Firefox, Chrome

Identyczny efekt daje globalne (system-wide) zainstalowanie ADG. Ta przewaga, że nie są wtedy potrzebne żadne wtyczki do przeglądarek. Składnia filtrów wspólna z ABP/uBO.

Mało tego: do ADG istnieje natywna możliwość importu filtrów więc nie trzeba ręcznie wklepywać.

969931309_Screenshot2020-11-26at14_50_08.thumb.png.ee0e66e81b7658c6f836e40a8ae4b805.png

Cytat

Shoutbox się dłużej wgrywa. 

Nie zauważyłem.

Edytowane przez macfan-pl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...