Skocz do zawartości

Duża aktualizacja forum! Będzie przerwa techniczna


Recommended Posts

Zaczynam się przyzwyczajać, ale męczy jeden problem. Nie wiem czego on dotyczy, czy jest to wina skryptu, czy coś u mnie. Testowałem na trzech przeglądarkach (opera, ff (stara i nowa)) i wszędzie to występuje.

Otóż chodzi o te dymki (to menu jak na obrazku poniżej na przykład), one w większości przypadków mi się nie pojawiają. Rozwiązaniem jest odświeżenie strony Ctrl+F5 i to też nie za każdym razem działa :(

1.jpg

 

Link to post
Share on other sites

@Succubus u mnie na jednej stacji z W7 było tak samo jak u Ciebie, korzystasz z W7? Tylko najnowszy FF chodzi "jako-tako" na w7 na w10 bez problemów. Bugów jest sporo i nie wszystkim się podobają niektóre rzeczy, ale zawsze tak niestety jest. Wszystkim nie dogodzi.

Mam pewną platformę którą w końcu będę musiał zmodernizować całkowicie - aż się boję ile ja telefonów i maili będę musiał odebrać w tej sprawie.:o

Ps. W starej wersji była opcja przy zaznaczeniu kawałka tekstu "wspomnij". Jak da radę to można to by było przywrócić jak nie - trudno.:P

Link to post
Share on other sites

Mi nie działa rozwijane menu od powiadomień, wiadomości prywatnych i profilu na FF w pracy. O dziwo w domu na tej samej przeglądarce działa. Śakaś magia:)

Podobnie miło byłoby gdyby dało się tak jak w starej wersji obejrzeć listę postów w jakich tematach się pisało i udzielało i posty za które dostało się punkty rep.

Do "ciekawego" wyglądu powoli się przyzwyczajam. Dark mode pomaga chociaż estetyczny to on też nie jest.

No i przywróćcie ASAP wersję mobilną forum w tapatalk bo dalej nie bangla... :/

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, pendzel_3 napisał:

korzystasz z W7? Tylko najnowszy FF chodzi "jako-tako" na w7 na w10 bez problemów.

Aktualnie mam win serv 2019 v1809 i różne przeglądarki - w zasadzie na wszystkich z wyjątkiem najnowszej FF jest źle. I aby nie było, że na najnowszej jest super - po prostu działa na niej więcej.

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.11.2020 o 00:15, Succubus napisał:

Zaczynam się przyzwyczajać, ale męczy jeden problem. Nie wiem czego on dotyczy, czy jest to wina skryptu, czy coś u mnie. Testowałem na trzech przeglądarkach (opera, ff (stara i nowa)) i wszędzie to występuje.

Otóż chodzi o te dymki (to menu jak na obrazku poniżej na przykład), one w większości przypadków mi się nie pojawiają. Rozwiązaniem jest odświeżenie strony Ctrl+F5 i to też nie za każdym razem działa :(

1.jpg

 

Musisz sprawdzić klasę CSS odpowiedzialną za modal logowania, utworzyć własny CSS i wstawić go zamiast domyślnego przeglądarki.

DIV nazywa się

ipsPad ipsForm ipsForm_vertical

W moim przypadku (Safari na macOS BigSur) własny CSS ustawia się tak: 1873440216_Screenshot2020-11-25at09_39_06.png.df6f22fbfb8f1440791365117b3271df.png

Widok okna:

1546762960_Screenshot2020-11-25at09_49_06.png.a1277809f478202777577384a44afaf8.png

@BlackCoffezainstaluj sobie adblocka ( polecam AdGuard Pro ). U mnie strona główna wygląda tak:

IMG_0010.thumb.PNG.dbd1d4fabe312097115f34a672725e35.PNG

Edytowane przez macfan-pl
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, macfan-pl napisał:

zainstaluj sobie adblocka ( polecam AdGuard Pro ). U mnie strona główna wygląda tak:

OK, pomyślę nad tym, dzięki :)

1 godzinę temu, 40rozbojnik napisał:

Ale wiadomo czy to będzie zrobione? I jeśli tak, to kiedy?

Słyszałam, że już niedługo.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jest jakaś możliwość, żeby kanały co się tworzy były gdzieś dostępne/dodane, można utworzyć kanał ale tylko można go ustawić jako domyślny albo jako url np:

"Wyświetlanie całej zawartości: Którą dodałem w, Nieprzeczytane i dodana w ciągu ostatnich 365 dni."

https://forum.benchmark.pl/discover/10/

Pytanie czy jak ktoś inny kliknie w ten link to ma swoje wiadomości, czy moje?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...