Skocz do zawartości

Smartphone do ok. 1200 zł, niezawodny, z 2020.


Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Poszukuje nowego smartphonu do 1200 zł +/- 200 zł. Wymagania:

- W miarę dobrze dopracowany soft(nakładka) - tj. szukam telefonu na 3-4 lata, więc warto aby docelowy tel. w 3 roku był w stanie operować bez zacinki nadal w tamtym  czasie olx'a, chroma i parę innych podstawowych apek.

- Telefon z premierą z tego roku, im młodszy tym lepiej 

- Dobra i pojemna bateria
- Brak wystającego aparatu

- Wymiarowo coś podobnego Honoru 8 (ciężko będzie, ale na pewno nie coś pokroju lotniskowców podanych niżej)
- 64GB pamięci wew. (w miarę możliwości 6gb ramu)
- Dobra obsługa wszystkich częstotliwości używanych przez operatora Orange
- Lampka (np zintegrowana z LED tylnego aparatu)

Telefon przeznaczony głównie do dzwonienia oraz przeglądania portali aukcyjnych, oraz czytania wiadomości i pogody :D Po za tym jeśli aparat nie będzie robił krzywych zdjęć, telefon miał dobry mikrofon to będzie git. Nie jestem pewien, ale słyszałem, że wszystkie OLED'y dostępne na rynku wychodzą od Samsunga a to z kolei oznacza że w około 2 lata wyświetlacz padnie - czy ktoś to może potwierdzić?

 

Na początku Huawei, Samsunga, Iphone można spokojnie odrzucić. Zrobiłem wcześniejszy research i znalazłem pod nie wszystkimi kryteriami, ale pasujące tel -  Realme 7 Pro, Xiaomi mi note 10 lite - ale główny problem z nimi jest taki iż są sporo za duże (szer x wys). 

Co byście doradzili i wybrali?

Link to post
Share on other sites

 

 

gdyby nie jego wielkość i mocno wystający aparat.

dzisiaj to raczej standardowe rozmiary, a patrząc na to co xiaomi robi ze swoimi nowymi modelami to nawet można rzecz, że ten telefon jest mały (kuriozum XD), z odstawaniem aparatu też podobna sprawa, a po włożeniu do silikonowego etui nic nie wystaje

Link to post
Share on other sites

dzisiaj to raczej standardowe rozmiary

szkoda właśnie, szajsung niby coś ma u siebie w stajni mniejszego, ale całkowicie odpada 

ten telefon właśnie szukam dla taty ... dla mnie to jeszcze nie problem, ale właśnie "jeszcze" ... niektóre modele już są wielkości tabletów, ale gdybym potrzebował tableta to bym go szukał...mam nadzieję, że rynek trochę "ogarnie" się z tymi wielkościami...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...