Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne BT z mikrofonem do rozmów.


Recommended Posts

Z racji, że nadal pracuję zdalnie, to całe dnie spędzam na rozmowach/wideokonferencjach. Żeby móc się ruszyć od kompa chociaż na 3 minuty zaczęłam używać słuchawek bt, jakiś tani szmelc od jbl (gratis do któregoś telefonu). Jakość dźwięku wystarcza, ale po paru tygodniach użytkowania (wcześniej były używane bardzo sporadycznie) żywotność baterii widocznie spadła i nie wystarczają już nawet na jeden dzień (3 czy 4h rozmów), a do tego ładują się kolejne 4.

 

Szukam czegoś, co by trzymało baterię dłużej (idealnie 8-10h), miało przyzwoity mikrofon i było wygodne (stąd też pomysł na wokółuszne, dokanałówki mnie wkurzają po jakimś czasie, douszne wypadają, a nauszne to w ogóle abominacja, która nie ma racji bytu). Super by było, gdyby nie gubiło zasięgu po zejściu piętro niżej (żelbetowy strop), ale nie wiem, czy to realne (i może to kwestia karty pcie w kompie, obecnie mam PCE-AC55BT od Asusa). Jakieś szybsze ładowanie też byłoby na propsie.

 

Prawdopodobnie będę ich czasem używać z telefonem do muzyki albo do jakichś gier czy coś (ale do tego mam zestaw słuchawkowy na kablu raczej), ale nie jest to priorytet.

 

Budżet nie jest jakoś specjalnie ograniczony, mam tam jakiś pomysł ile chciałabym na to wydać maksymalnie (300? 400?), ale jeżeli coś jest warte swojej ceny to pewnie dam się przekonać.

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...