Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie. Proszę o ocenę starego PC:

 

 

Płyta główna: Intel DQ965GF

Karta graficzna: Nvidia GeForce 7600GS

Procesor: Intel® Core™2 Duo E4300 1.8GHz

Monitor: NEC AssuSync LCD 93V

Zasilacz: Deer DR-8400BTX 400W

 

 

 

Mam kłopot z ram-em. Mam 3 kości, nie wiem jakiej wielkości. Jedna mniejsza ma oznaczenie Kingston KVR800D2N5K2/2G, druga, taka sama, ma to samo oznaczenie, więc razem 4GB? Ostatnia. trzecia, to Kingston KVR667D2N5/1G. Jeśli mam rację razem 5GB.

Link to post
Share on other sites

Jeśli dobra kupująca, to czemu nie? :menda: Słuchajcie Panowie, sory za OFA, ale nie chce zakładać nowego tematu, a myślę, że szybko pójdzie. Mam od miesiąca głośniki Microlab Solo 6c i jak jest mocny bas lub wysoka głośność to buczą, pierdzą no i sama jakość dźwięku jest zastanawiająco słaba. Kiedy natomiast nacisnę ta piankową membrankę pod osłonką to nie ma buczenia i dźwięk jest OK. Co jest? Facet składał mi kompa i powiedział, że niepotrzebnie kupiłem Asus Xonar D1. bo wbudowana karta dźwiękowa w mojej AsRock P67 PRO 3 da radę i nie poczuję różnicy. Od niedawna mam podpięte głośniki pod kartę Asus-a i faktycznie - zero różnicy. Miała być tak wspaniała, a tu kupa.

 

Jeszcze prośba, SP1DER987, nie rozumiem Twoich oznaczeń, mógłbyś napisać jaki podzespół miałeś na myśli? :) Dzięki z góry.

 

Mam jeszcze nagrywarkę LG DVD Multi Recorder. Ile za nią?

 

Edytowane przez jimix
Link to post
Share on other sites

MOBO- płyta główna (MotherBoard)

CPU- procesor (Central Processor Unit)

GPU- karta graficzna (Graphic Processor Unit)

LCD- monitor (Liquid Crystal Display)

PSU- zasilacz (Power Supply Unit)

RAM- pamięć (Random Access Memory)

 

Jeśli to nagrywarka DVD to jakieś 40 zł, jeżeli natomiast napęd typu COMBO (nagrywarka CD+ odczyt DVD) to jakieś 20-30zł

Edytowane przez SP1DER987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...