Skocz do zawartości

5870 czy GTX 560 TI ?


Recommended Posts

http://www.tomshardware.co.uk/nvidia-geforce-gtx-560-ti-gf114,review-32102-6.html

tu masz rozne testy, ogolnie wynika z nich ze 5870 radzi sobie duzo lepiej, jesli masz odpowiednio mocny CPU, to 5870 bedzie cyba lepszym wyborem, i jesli nie zlezy ci na wodotryskach pokroju Physx'a i CUDA.

A skad masz 5870 za 600 zl!!? Bo to troche niska cena, jakas uzywka? A 560 ti za 700 od msi?? normalnei kosztuj 780 :<

Edytowane przez Valus
Link to post
Share on other sites

Tylko zalatw to tak by cla nie placic... czyli nie wysylac oficjalnymi przesylkami, tylko jao uzywane a najlepiej przywiezc ze soba :) bo jak ci tu dowala clo to wyjdzie na to jak byc w Polsce kupil taniej ;]

Link to post
Share on other sites

Z tym tez moze byc rozni, co innego laptopa bo to mozna miec (prawnie mozesz chyba 2 laptpy miec ze soba, ze niby swoj osobisty i firmowy). ale jak bedzie mial 5-6 procesorow i7... i jzeli je znajda to gwarantuje ze dostaniesz clo jeszcze w stanach :). Trzeba je jakos madre schowac, rozumiem ze bez pudelka bedziesz je przewzic?

Link to post
Share on other sites

To teraz sobie wyobraz ze mas ze soba dodatgkowa torbe z 7 pudelkami oz i7 (same pudelka male nie sa zwoja droga) albo upchane w innej torbie... teoretycznie jezlei torba przjedzie pod skanerem i nie kaza ci jej otierac to lajcik, bo w europie juz do niej nie beda zagladac ;] Ale wylot z nimi z USA... no nie wiem trzeba by sie dowiedziec dokladniej. Jak ja przewozilem np Laptopa z USA to dopierow Europie sie doczepiono do niego... ze nie mam oplaty za clo!! Paranoja ale udalo mi sie wyblagac ;p Ze to niby dla studenta do szkoly :) (brednie ;p)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...