Skocz do zawartości

Karta graficzna 800 - 1000 zł do komputera pc ustawienia ultra


Recommended Posts

Witam, jaka max karta do tego zestawu, żeby go nie ograniczała i miał te 60 fps na ustawieniach ultra ?

 

Intel Core i5-6500 /3.2GHz, 6MB, LGA1151, BOX/
MSI B150 PC Mate /intel B150, DDR4, LGA1151/
Kingston 16GB (4x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black

Transcend SSD370 128GB SATA3 (570/470MB/s)

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda
LG GH24NSD1 SATA (black)
Zalman Z1 USB3.0 black (b/z)
Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

 

Monitor to LG22MP65 60MHz

 

Myślę nad 

Sapphire Nitro+ 580 4gb, ale ciężko dostępny już jest, alternatywa to  Sapphire Pulse Radeon RX 580 8gb lub Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER WindForce OC 4GB, tylko czy te 4gb ram to nie mało jest ? wcześniej miałem msi armor 4gb 570 ale karta była wadliwa i zdechła.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

W turbo jest 3.6Mhz, dzięki panowie, skoro mówicie że rx 580 nie jest opłacalny przy tych cenach to wam zaufam, dobra mamy kartę czy ten wybór będzie dobry z tych kart ?

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx1660-super-oc-6g?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=559411&utm_campaign=2020-07&ceneo_spo=false

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx1650-super-windforce-oc-4g?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=561261&utm_campaign=2020-07&ceneo_spo=false

 

I jeszcze chciałem zapytać jaka jest różnica wydajności między tymi kartami o ile wydajniejszy jest ten gtx 1160 super od gtx1650 super, a czy one są wydajniejsze od tych rx 580 nitro+ czy to pulse ?, kupuje u siebie w mieście mam ten sklep.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Nie mam monitora takiego żeby nie uciągnął te 60 klatek, może być i bardzo wysokie czy wysokie, ale uber też da radę tak myślę, chce kupić dobrą kartę, procesor zawsze można zmienić, ale raczej już nic tu nie zmieniam no chyba że dysk ssd kiedyś ogólnie chodzi mi o poprawę wydajności komputera, nie muszę wszystkie tytuły grać na full hd w cs 1.6 gram na 1280 na 720p ale zależy mi na większej ilości klatek w tej grze, a w innych na normalną rozgrywkę, bo ten zintegrowany układ graficzny to się dusi na gta 4 czy 5 nawet jak jest 1280 na 720p czyli hd, nie chodzi mi o same gry, ogólnie karta do wszystkiego żeby była na lata, nie chce kupować 20 kart, bo mi to nie potrzebne, mogę brać tego gtx 1660 super ?  :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...