Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Mój Redmi 3s Pro padł i prawdopodobnie padł na dobre. W takim razie zacząłem rozglądać się za czymś nowym.

 

Budżet to 1000 zł. Nie chcę wydawać więcej, bo uważam że nie warto. Przynajmniej w moim przypadku.

 

Szukam czegoś niewielkiego. Jestem trochę nie w temacie i po wstępnym przeglądzie smartfonów jestem mocno zdziwiony jakie cegły teraz produkują ;) Ratują je mniejsze ramki. W każdym razie chciałbym coś do 6 cali. Poza tym ważna jest dla mnie bateria, możliwość przerzucania aplikacji na kartę SD, bo w obecnym tymczasowym tego nie ma. Ewentualnie przynajmniej 32GB pamięci wewnętrznej. Poprawny aparat. Chciałbym telefon na dłużej. Gdyby nie awaria obecnego to nawet nie zastanawiałbym się nad zmianą. Redmi służył mi ponad 3 lata. A i jeszcze dobry zasięg powinien mieć. W gry nie gram. Na urządzeniu zainstaluję dodatkowo 20-30 aplikacji. Nie wiem czy to dużo czy mało, w każdym razie żeby nie zamulał.

 

Jak widać wymagań raczej dużych nie mam. Co możecie polecić? 

 

Link to post
Share on other sites

Samsung Galaxy s10e ma dobry stosunek ceny do jakości ale ma małą baterie przez tą jego kompaktowość

I kosztuje ponad 2 tyś. zł, dobra rada w budżecie do 1 tyś. zł. Z nowych w tym rozmiarze nie znajdziesz nic, wszystko będzie od 6.3" w górę.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poleciłbym Samsunga Galaxy A41. Znajdziesz go za około 1000-1100 zł, gdy dobrze poszukasz.

Jest bardzo nieznacznie większy od Redmi 3s pro (około 150x70 mm), ma jako taką baterię, świetny wyświetlacz AMOLED, przyzwoity aparat.

 

Nieco mniejszy jest jego poprzednik - A40 (około 145x70 mm). Ma minimalnie gorszą specyfikację, ale to wciąż niezły telefon ze świetnym wyświetlaczem AMOLED.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że na jakieś ustępstwa będzie trzeba pójść. To niech będzie deko więcej niż te 6 cali (jeśli nieduże ramki). 

 

Moto G8 Power jest ciekawy, ale podobno aparat bardzo marny. Czy poprawili coś aktualizacjami?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...