Skocz do zawartości

Telefon do 1000, jak najmniejszy, jak najlepszy aparat


Recommended Posts

Hej.

Poszukiwany jest telefonik do 1000 zł.

Co do wymagań to jak najlepszy aparat w swojej cenie i żeby telefonik był jak najmniejszy (chociaż z tym to ostatnio ciężko). Bateria jakaś większa też mile widziana.

Dobrze by było gdyby to nie było xiaomi, oppo czy inny telefon z beznadziejnym softem, ale rozpatrzę propozycje mimo wszystko, bo kwota taka, że nie mam za bardzo co wybrzydzać.

Motorola One Vision figuruje w sklepach stacjonarnych za 749zł.

G8 power za 999.

Znajdę coś lepszego?

Jeśli nie, to który z powyższych?

Z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

możesz się zdziwić, ale oppo/realme wypadają nieźle ich nakładka jest całkiem dobra

motka ma czystego androida, żaden pod względem aparatu nie będzie nie wiadomo jaki super, w przypadku realme jest nadzieja, że jeszcze sporo poprawią aktualizacjami, bo wypuszczają co miesiąc, ale to są duże telefony, najmniejsza jest motka, później samsung (jego bym całkiem odrzucił, bo po za amoledem, to wszystko jest raczej słabe, bateria 6k mah to tylko marketing i ten telefon wg. testów potrafi wytrzymać 7,5h sot)

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Tylko że jego cena już nie jest super.

 

 

Telefon dla ciotki, więc im mniej grzebania tym lepiej. Szkoda, że ta motorola nie ma stabilizacji obrazu (a one vision o dziwo ma O.o)

Muszę poczytać i przemyśleć sprawę. Ciężka sprawa w tej kwocie :D

Jak chcesz coś mniejszego to idealnym rozmiarem na każdą praktycznie dłoń jest Apple iPhone 7 - 1400zł -tej wielkości telefony 4.7 cala sam sobie życzę aby produkowali.

Link to post
Share on other sites

Jaki ty chcesz kupić taniej SE?

 

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/apple-iphone-6s-32gb-szary.bhtml

 

Mam iphone 6 i realme 6 i napiszę ci,że jeśli chodzi o wydajność to nie ma różnic między jednym a drugim,realme jest nowością na rynku a ip już ma sporo za sobą.

 

Decyduj:wygoda z obsługi albo deska do chleba i wybór z w.w.

Edytowane przez Marekpe
Link to post
Share on other sites
Nic lepszego nie kupisz za 1000zł

> xiaomi z beznadziejnym software

> strona oferująca mi9t poniżej 1000zł

> brak adresu

> strona zarejestrowana 9 czerwca 2020

> brak jakichkolwiek opinii

> płatność wyłącznie w formie przedpłaty

co może pójść nie tak XD

https://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/zalecamy-ostroznosc-podczas-zakupow-w-sklepie-intergsmpl

 

i uwaga, uwaga, hit:

 

Jednak po wybraniu numeru telefonu, który jest podany na stronie głównej sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane.

szczerze powiedziawszy to powinienem zgłosić twój post, bo jeszcze ktoś przypadkiem będzie przeglądał forum i trafi i załapie się na ten scam

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

praktycznie brak jakichkolwiek danych kontaktowych (adresu firmy) powinno już wzbudzić niepokój

 

za 898 jest jeszcze realme 5 pro, myślę, że w tej kasie to całkiem fajna oferta, dostał już aktualke do androida 10

https://www.pcprojekt.pl/smartfony/2554-smartfon-realme-5-pro-4gb128gb-sparkling-blue-lte-polska-dystrybucja.html

aczkolwiek wydaje mi się, że w oficjalnej dystrybucji w polsce to on nigdy nie był

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...