Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Przed wyłączeniem komputera wszystko działało jak należy. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu usunęło mi przeglądarkę google chrome z komputera , sterowniki do karty graficznej (nie znaleziono punktu wejścia procedury files/AMD.......) Komunikat tego błędu wyskakuje raz na 10 minut. Nie mogę również nic zrobić na pasku zadań a gdy na niego nacisnę jest jeden wielki lag , nie mogę również niczego usunąć ponieważ komputer nie reaguje na polecenie usuń. Posiadam 2 dyski SSD a data 128 GB który ma 2 lata i to na nim jest zainstalowany system i 512 GB SSD goodram cx400 który ma nie cały miesiąc . W przeciągu ostatnich kilku miesięcy już 4 raz musiałem przeinstalowywac system ponieważ co jakiś czas ukazują się błędy typu brakujące biblioteki lub przy uruchomieniu komputera komunikat "nie udało się załadować systemu Windows 10 i tam kilka opcji :Podejmij próbę naprawy , przywróć do któregoś tam dnia etc etc. Chciałbym wiedzieć czy przyczyną może być jakiś problem z dyskiem czy raczej te nowe wadliwe aktualizacje do systemu Windows 10. Z góry dziękuję i proszę o pomoc.

 

Po napisaniu tematu próbowałem kilka razy uruchomić komputer ponownie i po około 3 próbach system już się w ogóle nie uruchamia . Wyświetla sie tylko początkowe logo biosu po czym ciągły ciemny ekran.

Edytowane przez DawiduuU
Link to post
Share on other sites

Czy kasowałeś partycję przed instalacją Windows?

Czy też robiłeś nową instalke na to co już było?

Ja bym spróbował zostawić tylko ten dysk na którym ma być system, odpalić instalator z płyty , skasować cała partycję i założyć od nowa.

 

Wtedy jest pewność że żadne śmieci czy wadliwe katalogi nie zostaną.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...