Skocz do zawartości

Smartfon okolice 1000 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Ghost_PL,

Recommended Posts

Witam. Poszukuje nowego smartfona w okolicach tysiaka. Zakup planuje na najbliższe dni/tygodnie. Aktualnie mam r4x i jest to fajny smartfon, lecz planuje go oddać żonie, ponieważ jej samsung j5 nie nadaje się już do użytku mimo wgrania lineageosa po miesiącu znowu zrobił się cegłą. Rozważę również jego sprzedaż jak ktoś zaoferuję ciekawą propozycję za niego. Przechodząc do rzeczy. Chciałbym znaleźć coś z:

- min 4gb ram

- wejściem na kartę sdhc

- w miarę dobrą baterią

- ekranem przynajmniej full hd

- przyzwoity aparat

- w miarę wydajny by starczył na długo

- fajnie jakby miał nfc i android one(przyzwyczaiłem się do romu pixela) ale to nie jest mus

W grę wchodzą również oferty zagraniczne ale nie używki.

Przejrzałem kilka telefonów i zainteresowały mnie:

- xiaomi redmi note 8 pro

- xiaomi mi a3

- xiaomi redmi 8t

- lg g7

- xiaomi redmi note 9 s/pro

- motorola one vision

- motorola g8 power

- Samsung m21

Oczywiście chciałbym zapłacić jak najmniej i nie przepłacać.

Z góry dzięki za każdy post, który pomoże mi wybrać.

Link to post
Share on other sites

Note 8 Pro - spełnia w zasadzie wszystkie Twoje wymagania (możesz zainstalować Pixel Experience i mieć w miare czystego ROMa), może troche aparat odstaje ale za tysiaka nie ma czego mocnego oczekiwać, jest też dość spory więc trzeba to mieć na uwadze

Mi A3 - odpada, ekran 720p naprawde razi w oczy, no i procesor troche już przestarzały

Redmi Note 8T - to samo co Pro, tylko nieco gorsze parametry i tańszy, wg. mnie lepiej dopłacić do Pro

LG G7 - 4gb ramu troche boli w 2020, ale nadrabia to flagowy Snapdragon, ekran 1440P będzie mocno żarł baterie, która do największych nie należy (3000mah), nakładka LG jest również taka sobie

Redmi Note 9S/Pro - w zasadzie to samo co 8 Pro, tylko że większy, z większą baterią i nieco droższy

One Vision - nie nie nie, 4gb ramu, tragiczny exynos, fakt czysty android ale to jedyna jego zaleta, nie polecam

G8 Power - jeżeli priorytetem jest praca na baterii - wybierz tego smartfona

Samsung M21 - bateria ogromna, niestety reszta słaba

Uderzaj w Redmi Note 9 Pro, 8 Pro albo G8 Power (uwaga na note 9 pro jest bardzo duży, 6.67") !

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Note 8 Pro - spełnia w zasadzie wszystkie Twoje wymagania (możesz zainstalować Pixel Experience i mieć w miare czystego ROMa), może troche aparat odstaje ale za tysiaka nie ma czego mocnego oczekiwać, jest też dość spory więc trzeba to mieć na uwadze

 

Mi A3 - odpada, ekran 720p naprawde razi w oczy, no i procesor troche już przestarzały

 

Redmi Note 8T - to samo co Pro, tylko nieco gorsze parametry i tańszy, wg. mnie lepiej dopłacić do Pro

 

LG G7 - 4gb ramu troche boli w 2020, ale nadrabia to flagowy Snapdragon, ekran 1440P będzie mocno żarł baterie, która do największych nie należy (3000mah), nakładka LG jest również taka sobie

 

Redmi Note 9S/Pro - w zasadzie to samo co 8 Pro, tylko że większy, z większą baterią i nieco droższy

 

One Vision - nie nie nie, 4gb ramu, tragiczny exynos, fakt czysty android ale to jedyna jego zaleta, nie polecam

 

G8 Power - jeżeli priorytetem jest praca na baterii - wybierz tego smartfona

 

Samsung M21 - bateria ogromna, niestety reszta słaba

 

Uderzaj w Redmi Note 9 Pro, 8 Pro albo G8 Power (uwaga na note 9 pro jest bardzo duży, 6.67") !

Dziękuje za tak wyczerpującą odpowiedź. Mam jeszcze kilka pytań. Mianowicie:

- jak sprawuje się ten pixel na mediateku? Próbował już ktoś instalować? 

- z innych telefonów zaciekawił mnie jeszcze honor 9x i p40 lite(o ile po wgraniu usług google wszystko chodzi normalnie), ktoś wie jak ma się to do wyżej przedstawionych? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Note 8 Pro - spełnia w zasadzie wszystkie Twoje wymagania (możesz zainstalować Pixel Experience i mieć w miare czystego ROMa), może troche aparat odstaje ale za tysiaka nie ma czego mocnego oczekiwać, jest też dość spory więc trzeba to mieć na uwadze

no tak, kupuj telefon, żeby pierwsze co zrobić to wywalić jego beznadziejne oprogramowanie XD

a może po prostu lepiej kupić coś co od początku będzie działało jak należy? np taką motorole g8 power chociażby

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...