Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dorzuć 223 zł i masz zestaw na nowym ryzenie 1200af+570 https://www.x-kom.pl/lista/nbb3nbuh5. Ewentualnie jeśli budżet jest nie do ruszenia, możesz poszukać używanego rx570 (350-450zł, tylko koniecznie szukaj na gwarancji). Płyta na czipsie b450, więc jeśli ci się komp znudzi, śmiało możesz wrzucić coś lepszego. 

 

// Z tą płytą w tej kwocie to mocno pojechałeś, 360zł za MOBO z gołą sekcją, to samo z GPU, ta karta ma słabe, głośne chłodzenie, nie wspominając o braku argumentacji

// 3ndurek

Edytowane przez 3ndurek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dorzuć 223 zł i masz zestaw na nowym ryzenie 1200af+570 https://www.x-kom.pl/lista/nbb3nbuh5. Ewentualnie jeśli budżet jest nie do ruszenia, możesz poszukać używanego rx570 (350-450zł, tylko koniecznie szukaj na gwarancji). Płyta na czipsie b450, więc jeśli ci się komp znudzi, śmiało możesz wrzucić coś lepszego. 

 

// Z tą płytą w tej kwocie to mocno pojechałeś, 360zł za MOBO z gołą sekcją, to samo z GPU, ta karta ma słabe, głośne chłodzenie, nie wspominając o braku argumentacji

// 3ndurek

No dobra, z płytą trochę przesadziłem, sugerowałem się polecanymi zestawami i nie zauważyłem gołej sekcji. W podobnej cenie można dorwać b450m gaming. Gpu, nie wiem co tutaj dać, msi jest bardzo często polecana, montowałem ją u dwóch kumpli i jest ok, nie wyje i temp też są w miarę przyzwoite, ale to wersja 4gb. 

Link to post
Share on other sites
sugerowałem się polecanymi zestawami i nie zauważyłem gołej sekcji

W polecanych na tym forum nie ma tej płyty.

 

W podobnej cenie można dorwać b450m gaming

 

Kolejna złota propozycja, 2 sloty RAM w MOBO w cenie 360-370zł, za 10-20zł więcej jest Asrock B450 Pro 4 / Gigabyte B450 Gaming X, za 309zł B450M DS3H, dobra i tania płyta

 

Gpu, nie wiem co tutaj dać, msi jest bardzo często polecana,

Ty poleciłeś wyjca od XFX w cenie 740zł, przecież do CS"a kupuje sobie używanego RX 570 4GB za 1/2 tej ceny i ma spokój. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...