Skocz do zawartości

Battlefield BC2


Recommended Posts

Siema, dawno nie pisałem tu, forum się zmieniło a pogoda teraz też ładna. No ale nie po to piszę. Mam problem jak w tytule.

Wygląda to tak:

http://i53.tinypic.com/2z4ia8y.jpg

 

Gdy zmieniam ustawienia, jest raz lepiej, raz gorzej no ale szlag człowieka trafia.

Gra oryginalna - wcześniej była piracka. Zaczęło się to na pirackiej jeszcze, potem odinstalowanie instaluje nówkę sztukę z empiku i o, znowu kwadraty.

Miał ktoś takie coś? Wie jak naprawić? Jakiś fix?

Aktualizacja jest najnowsza.

 

z góry dzięki, yo!

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to artefakty, czyli karta graficzna wykazuję błędy.

Podaj sprzęt, a poszperamy dalej. :P

 

Ściągnij jakiś program do mierzenia temp i zapodaj je screenshootem.

Pobierz HwMonitor. Gdy go zainstalujesz to go włącz i dopiero potem grę, bo w tym programie są poziomy temperatur.

min

avg

max

Edytowane przez TurnToTomorrow
Link to post
Share on other sites

Ej mam ten sam problem i pojawił się on dzisiaj (21.06)

Komp taki jak w profilu (zestaw 2)

I szlag mnie trafia bo zainstalowałem ponownie sterowniki jak i samą grę. Nic nie pomaga

Wygląda to mniej więcej tak

http://i56.tinypic.com/14y0tit.jpg

 

Prosiłbym o pomoc bo już nie mam kompletnie pomysłu jak rozwiązać ten problem.

Dodam że ten problem pojawia się tylko w BFBC2

Edytowane przez Miron
Link to post
Share on other sites

Ograniczcie kompom LSD to na bank pomoże :wariat: . Z BFem tak jest u mnie na jednej z nowych map tekstury podłoża znikają już od 3 wersji sterów i łażę w powietrzu. Usuń śmieci z kompa może pomoże, dokładnie usunąć stare stery itp. bo ati ma podobno takie odpały jak nie jest wszystko usunięte tylko instalowane na siebie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam problem ze zniszczeniem helikoptera który rozwala coś tam i zanim go rozwalę to on pierwszy to mi niszczy. Już nie pamiętam która to misja, ale to chyba gdzieś po tej gdzie nawalasz ze snajperki, aby twoi mogli gdzieś tam się dostać

Link to post
Share on other sites

Ja mam to zniszczyć? W zadaniu coś pisze żeby to chronić, czy coś w ten deseń

 

Musisz bronić satelitę przed atakującymi siłami ruskich, zabijaj kolesi z rakietnicami na dachach. Jak przyleci heli to podnieś rakietnicę i strzelaj kiedy ten zawiśnie na chwilę w bezruchu...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...