Skocz do zawartości

Oryginały ? z allegro


Recommended Posts

Ostatnio szukając jakieś tańszej alternatywy kupna gier zacząłem rozglądać sie za używkami :) ( nie nie dragami :wariat: ) i znalazłem oferte 15 gier w tym GTA 4, resident evil 5 , fallout 3 itp itd za 6 zeta. sa to niby klucze cd same a gre można ściągnąć z Game for Windows Live jakie jest w tym haczyk ? i czy wg uda sie zagrać :o

 

 

http://allegro.pl/gta-4-fallout-3-juiced-2-cd-keye-na-30-gier-i1676256535.html

Link to post
Share on other sites

ja bym nie wierzył nie w autentyczność tej aukcji tylko tych kluczy, które gość sprzedaje. zapewne są kradzione albo zakupione przy użyciu kradzionych kart kredytowych. spytaj kolesia czy udostępnia skany kluczy, inaczej sobie odpuść. choć 7zł to nie duży wydatek ale łatwiej możesz stracić grę jeśli transakcje z danych kart kredytowych zostaną wycofane.

 

 

oczywiście dopytaj i napisz tu na jakiej zasadzie działa ten klucz i aktywowanie go/przywrócenie oryginalności gry

Edytowane przez DustEater
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Haczyk polega na tym, że musisz posiadać nieoryginalną kopię gry. Z Game for Windows Live nie da się pobrać gry, nie ma okienka w którym mógłbyś wpisać kod. Sprzedawcy za pewne chodzi o Marketplace, chociaż Microsoft uwierzytelnia tylko produkty zakupione bezpośrednio przez stronę. Przynajmniej do niedawna tak było.

 

Oryginalność? W sumie mam 20 produktów zakupionych w ten sposób. Steam, Origin/EADM, dwie Game for Windows Live (instalacja z pirata, klucz legalny). Zero blokad, banów, etc. Raz nawet skontaktowałem się z EA USA, w celu uzyskania dostępu do zakupionej gry. Po 5 minutach otrzymałem nowy kod, więc nie ma opcji aby klucze pochodziły z nielegalnego źródła.

Edytowane przez Ujemny
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

(instalacja z pirata, klucz legalny)

 

[niech mod się nie czepia cytatu bo chcę akurat wskazać że ten kawałek jest najważniejszy w mojej wypowiedzi]

 

 

dziś liczy się klucz, jako dowód oryginalności i najczęściej jego skan/zdjęcie bądź pudełko/instrukcja z nim

 

 

Też tak jadę. Płytę pobiorę, nieważne jaką a klucz mam oryginalny. Nie ma różnicy czy płyta oryginalna czy nie.

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Klucze mogą być nawet i oryginalne.

 

I co z tego ? Jak ten sam klucz (oryginalny !) być może ma już kilkaset osób. To co z jego oryginalności.

 

Nie widzę jakoś dłuższego grania on-line (multiplayer) z kluczem który używa już kilkaset osób.

 

Jak nie od razu to wywali nas z serwera za jakiś czas. :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kamerton: Klucze mogą być nawet i oryginalne.

 

I co z tego ? Jak ten sam klucz (oryginalny !) być może ma już kilkaset osób. To co z jego oryginalności.

 

Nie widzę jakoś dłuższego grania on-line (multiplayer) z kluczem który używa już kilkaset osób.

 

Jak nie od razu to wywali nas z serwera za jakiś czas. :(

Z tym to chyba by nie było problemu bo chodzi mi przede wszystkim o single player :) ( legalne bez zadnego crackowania i piepszenia sie z ubdatem gry i crackiem ) wiec chyba jednak skusze sie i wypróbuje to ;-D dzieki za opinie :ups:

Edytowane przez Terrorek
Link to post
Share on other sites

Na stronie Cd Action mozna nabyc darmowe klucze do gier m.in do gry Kane and Lynch: Dead Men ktory działa do gier wymienionych w aukcji, na GFWL . Wiec mniej wiecej tak to wyglada .

Temat jest poruszany na pewnym forum warezowym ktorego nie ebde podawał .

Link to post
Share on other sites

Zaraz, zaraz to jak to wreszcie jest? Klucze sprzedawane na Allegro do np. DiRT 3 nie są kluczami do Steam? Jestem tylko przekonany do Steama i ostatnio chciałem zakupić taki klucz do DiRT za 40 złotych, ale wiedziałem na jakiej zasadzie to działa.

Link to post
Share on other sites

Ja bym sobie kupił GTA 4 EFLC, ale kiepsko ze znalezieniem CLONE DVD z tym pakietem.

Napisz na PW, za 50 zł sprzedam ci pudełkową wersję GTA IV EFLC. Zakupiłem około pół roku temu, grałem około 2 godzin... Praktycznie zawsze przechodzę zakupione grę, ale tutaj totalnie przestrzeliłem. Wraz z wiekiem zmienia się gust, i oczekiwania...

 

Odnośnie oryginalności. Ludzie te klucze pochodzą z legalnego źródła. Steam też prowadzi sprzedaż poza systemem, są ludzie którzy zakupują pakiety 300 kluczy. Druga sprawa. Nie porównujmy cen wersji pudełkowych to cyfrowych zupełnie inna koszta niebezpośrednie związane z produkcją gry.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Zaraz, zaraz to jak to wreszcie jest? Klucze sprzedawane na Allegro do np. DiRT 3 nie są kluczami do Steam? Jestem tylko przekonany do Steama i ostatnio chciałem zakupić taki klucz do DiRT za 40 złotych, ale wiedziałem na jakiej zasadzie to działa.

 

Odpowie mi ktoś?
Link to post
Share on other sites

Super to czekam na wiesci :D

 

Powiem tak: Z tych gier, które koleś tam napisał, udało mi się aktywować - Fallout'a 3 i Resident Evil'a 5 (bo tylko te 2 gry mam z tych co on tam napisał). Co do GTA 4 EFLC, to już gorzej, nie mogę znaleźć sposoby żeby to uruchomić, bo trzeba najpierw wpisać "SERIAL". Fallout 3 i RE5 aktywowało się tak, że gra się odpaliła i wykryła GFWL i poprosiła o wprowadzenie kodu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Będzie tak samo jak w EFLC, bo podstawka potrzebuje też seriala. Sam się wkurzyłem, bo jest napisane na aukcji, że można aktywować GTA 4 i EFLC, a jak pisałem do kolesia to on zielony jest i nawet nie wie o co chodzi ;).

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja zakupiłem właśnie do GTA IV... co się okazało serial nie pasuje, ale dał mi też konto na gfwl na którym już jest ta gra, i mogę ją pobrać, niestety tylko grając na tym koncie...

 

Sprzedawca napisał, że da się grać na swoim koncie, ale trzeba pobrać piracika i wklepać cd-key który wysłał...

Edytowane przez Grrruby
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...