Skocz do zawartości

Co wybrać. Gigabyte czy MSI


Recommended Posts

Witam,

Mam 2 karty na oku, nówki.

Gigabyte windforce 3x lub MSI Gaming X Trio.

Karta, to RTX 2070 Super. Gigabyte kosztuje 2.2, MSI 2.6

Pytanie brzmi czy warto dopłacać do MSI 400 zł czy wziąć tańszą i tyle.

Zalezy ile jest wart dla Ciebie komfort. Msi zwykle cicha, gb zwykle głośna (oczywiście wypadałoby decybelomierzem porównać obie w realu a nie uogolniac). Przynajmniej "od zawsze tak bylo". Jak jest dziś zapewne wypowiedzą się userzy.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem interesując się kupnem karty, Gigabyte Windforce ma gorszą kulturę i opinie od Gaming, który na dodatek jest tańszy. Dlatego po analizie wypowiedzi kupiłem Gigabyte Gaming.

 

MSI miał bardzo dobre karty poprzedniej generacji, w tej generacji już jest gorzej - takie wnioski wysunąłem po analizie internetów. Jak przymierzałem się do zakupu poprzedniej generacji karty, byłem nastawiony na MSI - Gigabyte wypadał słabiej - tak teraz sytuacja się odwróciła. Takie moje osobiste wnioski.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście szczytem ignorancji jest porównywanie ogolnie msi i gb, jako takich. Gb miewał rozwiązania lepsze. Msi potrafił przykisić. Jednak generalnie msi dlugo należała do top silent rozwiazań w przeciwieństwie do gb. Ale jak mówię. Konkretny model trzeba analizować obecnie bez uogólnień.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Oczywiście szczytem ignorancji jest porównywanie ogolnie msi i gb, jako takich.

Nie wiem gdzie tam czytałeś o ogólnych porównaniach, bo ja pisałem o konkretnych modelach Gigabyte Winforce, Gaming oraz MSI Gaming z pierwszego postu.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem gdzie tam czytałeś o ogólnych porównaniach, bo ja pisałem o konkretnych modelach Gigabyte Winforce, Gaming oraz MSI Gaming z pierwszego postu.
Sam odpowiadałem opierając się na markach. Bez analizy konkretnych modeli.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam 2 karty na oku, nówki.

Gigabyte windforce 3x lub MSI Gaming X Trio.

Karta, to RTX 2070 Super. Gigabyte kosztuje 2.2, MSI 2.6

Pytanie brzmi czy warto dopłacać do MSI 400 zł czy wziąć tańszą i tyle.

Cześć.

Polecam tobie rozglądnąć się za trzema kartami,są najbardziej opłacalne pod względem wydajności i kultury pracy.

Palit GeForce RTX 2070 SUPER Jet Stream

Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Gaming OC

KFA2 GeForce RTX 2070 Super Ex 8GB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...