Skocz do zawartości

Podstawowa jednostka w budżecie 2500-3000


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: uczelnia, gry w miarę możliwości
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500-3000
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? W najbliższym czasie
  • Których części potrzebujesz?: Tylko PC
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie, chyba że w przyszłości pojawi się chłodzenie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: FullHD 1080p
  • Specjalne wymagania: Używane części mile widziane
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie
  • Własna propozycja zestawu: https://proline.pl/koszyk/e0ff71dc
  • Inne: Moja propozycja na nowych podzespołach, chociaż w tym budżecie trudno mi się obraca. Składam zestaw po znajomości i nie chciałbym brać na siebie odpowiedzialności za używane części, ale ponieważ kupujący nie ma nic przeciwko i bierze na siebie ryzyko, to jestem otwarty na propozycje, szczególnie jeżeli pozwoli to podnieść osiągi bez wkładu finansowego.

 

W zestawie nie ujmuję HDD, początkowo musi wystarczyć 500GB SSD, bo jeżeli mam wybierać, to wolę dać to, niż 240GB SSD + HDD

 

W przypadku używanych części, chciałbym celować w Ryzena 2600 + B450, ale nie wiem czy jest to bardziej sensowne, czy lepiej zostać przy 1600 i szukać mocniejszego GPU.

 

Oczywiście bliżej 2500 znaczy lepiej, ale zostawiam margines do 3k

 

Pozdrawiam!

 

EDIT: Prosze o przeniesienie do odpowiedniego działu, zagapiłem się w zakładkach i wkleiłem nie tam gdzie trzeba

Edytowane przez Carius
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...