Skocz do zawartości

Jaki telefon zamiast Xperii x compact ?


Recommended Posts

Dzień dobry.

 

Czym zastąpić x compacta ?Nie śledzę branży na bieżąco więc nie wiem co jest teraz ok.

 

mój budżet :1300

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : zaufane sklepy stacjonarne lub internetowe

nowy czy używany : nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza : mały ekran

preferowany system mobilny :android

do czego będę używać urządzenia :internet,smsy,rozmowy ,nawigacja

najważniejsze wymagania :ekran amoled,tanie dziwne chińczyki odpadają

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dobry temat, też mam zagwozdke.

Niby Mi9SE bo wielkość, ale parametry nie do końca ten teges.

Mi9 czy Mi9T za duża cegła, reszta OK.

W Samsungu S10E cena powala.

Zobaczę co w tym roku się pojawi na rynku, ale wątpię by było coś małe, dobre, i do 1600zł.

Link to post
Share on other sites

Szukałem takiego i padło na mi9se , ale problem z dostępnością w normalnej cenie się zrobił i kupiłem 9t . Do wielkości się przyzwyczaiłem szybko . Mi 9se chyba nie ma konkurenta wielkościowe go w swojej cenie .

Link to post
Share on other sites

Dopiszę mi 9se do listy chociaż wygląda na sporą cegłę.A co z tymi wszystkimi samsungami serii A ?Taki A40 wygląda bardzo dobrze.Ale czy działanie tego telefonu nie doprowadzi mnie do obłędu ?Mój x compact  działa trzeci rok i w zasadzie nie mam zastrzeżeń.Poza kiepskim ekranem,na którym w słońcu niewiele widać.Ja generalnie nie jestem hard userem.Internet i kilka aplikacji i to wszystko.Żadnych gier.

Link to post
Share on other sites

A40 to grat, A50 cegła i niewiele lepsza, taki odpowiednik redmi w Xiaomi.

Zresztą cała seria A jest robiona w fabrykach Xiaomi, dzięki czemu może sobie Xiaomi montować wyświetlacze Samsunga i parę innych gratów.

 

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dopiszę mi 9se do listy chociaż wygląda na sporą cegłę.A co z tymi wszystkimi samsungami serii A ?Taki A40 wygląda bardzo dobrze.Ale czy działanie tego telefonu nie doprowadzi mnie do obłędu ?Mój x compact  działa trzeci rok i w zasadzie nie mam zastrzeżeń.Poza kiepskim ekranem,na którym w słońcu niewiele widać.Ja generalnie nie jestem hard userem.Internet i kilka aplikacji i to wszystko.Żadnych gier.

 

Thanks for the great feedback.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...