Skocz do zawartości

Retro pilnie poszukiwane


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś adapter Slot 1 -> s370, ale taki, który obsługuje Coppermine (zworka Celeron/Coppermine) i pozwala na ustawienie napięcia zworkami na 1,8V? Kiedyś trafiały się takie czasem na alle, ale ostatnio są głównie wystawiane "zwyklaki" pod Mendocino.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, dulu1 napisał:

Na pewno tak jest? mi chyba każdy jaki wyrzucałem działał z copperminem

Są takie - np.: ASUS S370-DL lub S370-133. Taka kombinacja pozwala wymusić domyślne napięcie 1,8 V na Cumine (zamiast np.: 1,65 V) i odpalić je na starych płytach na BX/LX, które nie obsługują napięć poniżej 1,8 V i nie odpalają na default Vcore.

 

 

1 godzinę temu, cooger napisał:

Jest. Wcześniejsze zrobione pod Mendocino nie działają z CUmine. PPGA vs FCPGA. Gdzieś pewnie mam taki adapter tylko ciężko będzie odkopać.

Pamiętaj o mnie, jak będziesz robił porządki. :) 

Link to post
Share on other sites

Jest parę płyt z s370, które nie odpalą Cumine, np: PCChips M726... (z Slot 1 i s370), jakieś MSI s370 na 440LX i pewnie jeszcze parę innych płyt z końca 1998.

Edytowane przez luk1999
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Panowie szukam GTX 580, dokładniej 3 sztuk. Koniecznie EVGA i koniecznie 1,5GB (no chyba, że ktoś będzie miał akurat 3 sztuki 3GB ale niskie szanse).

Jeśli ktoś ma takie zbędne i zechce wesprzeć nadchodzącego wielkimi krokami builda, to będę bardzo wdzięczny!

Edytowane przez Marcin2k5
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.01.2024 o 09:27, luk1999 napisał:

Ma ktoś adapter Slot 1 -> s370, ale taki, który obsługuje Coppermine (zworka Celeron/Coppermine) i pozwala na ustawienie napięcia zworkami na 1,8V? Kiedyś trafiały się takie czasem na alle, ale ostatnio są głównie wystawiane "zwyklaki" pod Mendocino.

Znalazłem sloketke pod CUmine, ale bez wymuszenia napięcia. Za to ma opcję dual :D Jak coś to wbijaj na discord bo tu nie mam czasu fotek wstawiać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...