Skocz do zawartości

Retro pilnie poszukiwane


Recommended Posts

Szanowni, poszukuje zaślepek 5,25 i 3,5" białe do obudowy. Zaślepki z jednym "zębem". Może komuś sie wala i chciałby sie pozbyć za pare cebulionów bo mi brakuje do skończenia a nigdzie nie widze do nabycia :/

 

EDIT: może byc brudna i żółta, wyczyszczę, wybielę, byleby tylko dziury zatkać 

Edytowane przez kfadrat
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, buszi napisał:

Ale chodziło mi właśnie o podjechanie po budę dla zaślepek, wyciągnięcie zaślepek i przy wracania oddanie na złom :E

 

@dulu1 Ten złom tam co sprzedajesz... Nie chcesz poratować tym chłodzeniem z Herculesa? :E

Uszkodzone na amen, nawet próbowałem reanimować. Sprawnego bym w życiu nie dał na złom :/

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Gdzieś posiało mi link do ftp ze starymi biosami lub nie mogę go teraz znaleźć. Pamięta ktoś może? Tam głównie do abita/DFI było sporo staffu ale też i do innych.

Szukam bios do DFI NF680i SLI, nie do LT, bo taki akurat mi się udało znaleźć tylko :/

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś gdzieś kiedyś widział taką obudowę to proszę o cynk (nie pierwiastek). Miałem taką kiedyś w kompie i chciałbym złożyć podobnego. 

Screenshot_20211120_211912.jpg

 

Była kiedyś na olx od retro elektro ale już jej nie widzę. 

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Z Celkiem tak ale nie na slocie :P

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-stacjonarny-intel-celeron-2-4-geforce-6200-mozliwa-wysylka-CID99-IDJSapu.html

 

A od tego cepa z Oświęcimia nie kupuj, bo on ma ceny przykładowe %-)

 

Tu kolejny z podobną budą

https://www.olx.pl/d/oferta/sprawny-komputer-CID99-IDMjs8l.html

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

@BlackCoffe tamte widziałem ale nie o taką mi chodzi, interesuje mnie tylko taka jak wrzuciłem zdjęcie.

 

@buszi @cooger no całych kompów nie przeglądałem, ale obudowy obleciałem wszystkie na  olx i allegro. Poza tym ludzie na olx to w takich kategoriach nie raz wystawiają, że masakra. 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Krzysko napisał:

@BlackCoffe tamte widziałem ale nie o taką mi chodzi, interesuje mnie tylko taka jak wrzuciłem zdjęcie.

 

@buszi @cooger no całych kompów nie przeglądałem, ale obudowy obleciałem wszystkie na  olx i allegro. Poza tym ludzie na olx to w takich kategoriach nie raz wystawiają, że masakra. 

 

No to Ci Buszi znalazł.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-stacjonarny-intel-celeron-2-4-geforce-6200-mozliwa-wysylka-CID99-IDJSapu.html#bbd23fdcd1

 

Do P4 Titan mogę czasem mieć karton. Można zrobić larytasa za miliony monet.

Link to post
Share on other sites
29 minut temu, buszi napisał:

Jedynie zasilacz 2N więc od razu można go wy*****ć :rotfl: Po to go wyprodukowano.

 

Powinno być 3N: Nein, Nein, Nein!

 

Ciekawe czy to import Bestcomu. 2N to był ten paździerz 230W label 300W. Niemniej sama buda taka dość czysta, dopytałbym tylko czy aby na pewno ma blachę :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...