Skocz do zawartości

s> Pendrive 16GB nowy 60 sztuk sandisk ulta flair USB 3.0


Recommended Posts

mam na sprzedaz 60 sztuk nowych :
Pendrive 16GB nowy 60 sztuk sandisk ulta flair USB 3.0

cena 10zł od sztuki - nowe takie w sklepie kosztuja 20zł+ u mnie nowe za polowe taniej smile.gif

https://www.x-kom.pl...928b8a50fd2d&85

 

wysylka 9zl listem pocztowtym priorytetowym

 

jakby foto z kartka nie działało to tutaj link do foto dla moderacji

https://pasteboard.co/IMT9ZvlT.jpg

 

 

bCwfXMW.png

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

10 dla Ciebie i 9 za wysyłkę to 19pln dużej różnicy nie ma a jak z gwarancją, jest jakaś???

Jakiś paragon, faktura?

Panie ja tego nie wystawiam dla osob co chca po jednym pendrive brac :D jestem os pryw nie wystawiam paragonow

odb osobisty kraków - za free

przesylka 9zl - wiec wiadomo ze zaby był sens to jest to dla osob co chca 3 peny lub wiecej :) i po to tez wystawiam. Trudno zebym cos innego z przesylka wyczarował albo dokladal jeszcze xD

 

50% taniej i marudzicie :) 

Edytowane przez zakuman
Link to post
Share on other sites

Proszę nie obrażaj się, ale każda moneta ma dwie strony. Prowadzący działalność mogą odliczyć VAT i podatek dochodowy kupując na fakturę, co przy 3 sztukach po 20zł wychodzi 41,33 zł + ew. koszty wysyłki. Więc wychodzi podobnie.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Proszę nie obrażaj się, ale każda moneta ma dwie strony. Prowadzący działalność mogą odliczyć VAT i podatek dochodowy kupując na fakturę, co przy 3 sztukach po 20zł wychodzi 41,33 zł + ew. koszty wysyłki. Więc wychodzi podobnie. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

nie obrazam :) ale sadze, ze 90% benchmarka jednak nie ma dzialalnosci i moze dla siebie i dla kogos kupic peny za grosze, ktore maja ocene 5 gwiazdek gdzie nie spojrzec :) nie szukajcie dziury w calym - KONIEC OFFTOP :) 

Link to post
Share on other sites

Jasne. Uważam, że dla Kowalskiego to bardzo dobra oferta.

 

nie obrazam :) ale sadze, ze 90% benchmarka jednak nie ma dzialalnosci i moze dla siebie i dla kogos kupic peny za grosze, ktore maja ocene 5 gwiazdek gdzie nie spojrzec :) nie szukajcie dziury w calym - KONIEC OFFTOP :)
Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...