Skocz do zawartości

Poszukiwany nowy telefon do 1000-1200 zl, bateria, aparat, mini jack.


Recommended Posts

Jak w temacie szukam czegos co mozna potraktowac jako prezent na swieta,w swojej historii smartfonowej dosc intensywnie bylem zwiazany z marka huawei p8 lite > p9 lite > p9 > p10 - i niestety tutaj klapa, telefon sie wygial dzialal i tak ale to bylo bardzo dziwne. Aktualnie uzytkuje s8 jednak nie jestem z niego do konca zadowolony owszem ekran i aparat jest fajny ale co z tego skoro ma fatalna baterie i ekran nie moze pokazac w pelni swioch mozliwosci bo zazwyczaj jest odpalony w najnizszej jakosci. Istotny jest dla mnie czas pracy na baterii, dobry aparat, zlacze mini jack - wydajnosc schodzi na dalszy plan poniewaz nie zamierzam raczej grac na nim w zadne wymagajace gry.

 

Zastanawiam sie nad p30 lite ewentualnie moze cos od xiaomi? Redmi pro 8 wydaje sie byc sensowna alternatywa, aczkolwiek jestem otwarty na propozycje, za wszelakie rady bede bardzo wdzieczny!

 

PS. Witam wszystkich uzytkownikow tego forum :)

Link to post
Share on other sites

moze xiaomi? w tej cenie z Chin sciagniesz Mi9 t pro na snapie 855, na pewno znajdziesz mi 9t na snapie 730. Osobiscie to chyba sprawdze tego mediateka w redmi note 8 pro. Chyba ze chcesz jaiegos uzywanca. Wczoraj widzialem redmi 7 na snapie 632 - polroczny w stanie idealnym za 200 pln. Może nie byl to demon wydajnosci ale tez beaz tragedii. Co do innych marek to nie wypowiem sie. Poogladaj recenzje np majstra pirza.

Z zakupami wstrzymaj sie na po nowym roku - bedzie wysyp fonow - raz ze rocznikowe 2019 stanieja (niczym samochody) i ludzie beda sprzedawac fony ktore dostali pod choinke.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz! Szczerze mowiac to nie zalezy mi specjalnie na wydajnosci, teoretycznie moge poczekac ale w praktyce wolalbym tego nie robic - moj samsung dogorywa (jakas fail bateria ktora wylacza sie przy 30% i to jest niemilosiernie irytujace) nad chinczykiem sie zastanowie, a co sadzisz ogolnie o tej marce xiaomi jesli chodzi o telefony, robia robote czy sa srednie i kiepsko o dobre aktualizacje?

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie tutaj spytać, żeby nie tworzyć nowego posta (zgodnie z regulaminem)

 

Również szukam telefonu do 1000 zł. Również bardzo zależy mi na dobrym aparacie- w szczególności zdjęcia notatek, wykładów, natury, jedzenia i nagrywanie filmików z wycieczek. Szeroki kąt mi się niesamowicie podoba.

Zależy mi również na dobrej baterii. Jack nie jest konieczny (jeżeli w zestawie mam przejściówkę).

Kosztem Jacka z chęcią wezmę QuickCharge ;)

 

Myślałem o nowych Mi9SE lub Mi9T lub Motorolii One Vision.

Jednak- co powiecie na używanego Huaweia P20 PRO? Podobno zdjęcia robi bardzo ładne.

Trochę nie podoba mi się ta samsungowska bryła (jeden guzik fizyczny na spodzie), ale cóż, nie można mieć wszystkiego...

 

Tworzę aplikacje i obawiam się, że może być problem ze wsparciem softu... Obawy są uzasadnione? Że przykładowo sklep Play przestanie na nim działać itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...