Skocz do zawartości

MSI GTX 1660 TI VENTUS (kontrola wentylatorów)


Recommended Posts

msi to dzisiaj tylko i wyłącznie gejming X, reszta to... tandeta że tak powiem. Pod względem użytych materiałów jak i designu chłodzenia.

Całą resztę odpowiedzi w temacie popieram, nie mam zastrzeżeń ;)

40% lock na obrotach wentylatorów to kolejne dziwne zjawisko u MSI :o

Ja 1660 armor oddałem na 14dni, dlatego że ku mojemu zdziwieniu była za słaba w grach z i5 3570k. Kupując coś przez internet masz prawo do zwrotu - "z urzędu". ps. Na Proline chcieli zeby zapakować możliwe oryginalnie

 

Czas na polowanie na najlepszą ofertę ;) Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Wczoraj odesłałem i w stronę kart MSI już nawet nie patrzę.

 

Teraz szukam czegoś cichego 1660 super oc, ewentualnie 1660 Ti jeśli uda się znaleźć w cenie do 1200zł

Przymierzałem sie do Gigabyte ale czytałem, że kulturą pracy też nie grzeszy i potrafi hałasować pod obciążeniem.

 

Jestem więc w kropce i nie wiem na którą z kart się decydować.

Link to post
Share on other sites

MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING XorazGigabyte GeForce GTX 1660 Ti OCPierwsza droższa o około 30 zł, teoretycznie słabsza, względnie cicha.Druga tańsza, mocniejsza, co do kultury pracy to zdania są podzielone.Bliżej mi do Gigabyte. Poczekam do czarnego piątku i może po prostu zasugeruję się ceną.

A możecie jeszcze powiedzieć czym różni sie Gigabyte 1660 Ti od 1660 Ti Windforce?

Jeszcze jedbo pytanie mam.Na youtube znalazłem test porównawczy różnych producentów gtx 1660 5gb. Nie udało mi się jednak znaleźć testów porównawczych gtx 1660 TiTeraz pytanie: czy biorąc pod uwagę wyłącznie kulturę pracy kart, można uznać że wersje Ti wypadną tak samo?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...