Skocz do zawartości

MSI-Polska - wsparcie techniczne


Recommended Posts

Gwarancję na kartę graficzną otrzymujesz ze sklepu i sklep jest dla Ciebie gwarantem (więc masz tyle gwarancji ile daje sklep). W przypadku dużych problemów z przyjęciem na gwarancję karty możesz zgłosić się do serwisu - jednak każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem z MSI P67A GD-65. Podczas uruchamiania się komputera występuje opóźnienie spowodowane kodem 98 i B4. Po starcie systemu przez pewien czas kursor myszy jest zamrożony na pulpicie. Wszystkie sterowniki i BIOS mam aktualne. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Drogi tical0 ! Po rozmowie z serwisem MSI Polska informuję Cię: możesz sobie ten wiatraczek razem z kartą wyrzucić! Serwis MSI Polska nie zajmuje się naprawą kart graficznych na gwarancji a jedynie po gwarancji. Przy czym naprawią jak będą mieli czym (czytaj :jak coś zostanie z odzysku)..... Uważam ten wątek (MSI) w benchmarku za nieporozumienie!Moje odczucie jest taki: w praktyce serwis MSI Polska nie istnieje,jeżeli czymś się zajmuje to wymianą a nie naprawą.

Edytowane przez newada
Link to post
Share on other sites

dzwoniłem do MSI, nikt nic nie wie. Zajmują się jedynie wymianą kart na gwarancji. Nie prowadzą sprzedaży części. Nie naprawiają odpłatnie kart. Jeżeli gwarancja zostanie odrzucona przez domniemaną winę użytkownika, to MSI z takim klientem nie chce mieć nic wspólnego. Jak dla mnie to jest porażka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pewien problem z kartą graficzną: MSI GTX 560 TI 1Gb Twin Frozr II/OC

 

A mianowicie, podczas przeglądania internetu lub gdy wyświetlany jest pulpit to czasami zdaża się, że ekran "mruga" i pojawia się komunikat: "Sterownik ekranu Kernel Mode Driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność". Czasami jest tak, że na ekranie pojawią się różno kolorowe kwadraciki i wtedy wszystko się "Ścina" i pomaga tylko reset.

 

Dodam, że podczas grania m.in. w Battlefield 3 ten błąd się nie pojawia. Występuje on tylko tak jak napisałem podczas przeglądania internetu / wyświetlania pulpitu.

 

PS: Temp w spoczynku: 25-30°C, a pod obciążeniem: 60-68°C

Karty nigdy nie podkręcałem, nie zmieniałem napięć itd. Karta ma niecałe 2 miesiące.

Wersja sterowników: 285.62

 

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam,mam problem z laptopem-MSI GE600 i5-460m,radeon 5730,4gb ram

 

Podczas gry online w grę battlefield play4Free oraz battlefield 3 komputer zawiesza się i trzeba zrobić hardreset inaczej się nie da go uruchomić.zaraz po włączeniu gry słychać jak wiatrak przyspiesza i rośnie temperatura.wysłałem laptopa na gwarancję,wrócił do mnie bez usuniecia problemu.podobno zostało wymienione chłodzenie i bios nowy wgrany.zrobiono podobno jakieś testy obciażenia i test funkcyjne itd. tylko że co mi po waszych jakiś testach skoro najprostszym testem byłoby usuchomienie np. battlefielda play4free i sprawdzenie czy działa,bo ja stwierdzam że komputer nie jest sprawny bo nie mogę grać,co mam zrobić?wysłać jeszcze raz go i liczyć że może ktoś się pokusi i uruchomi tą grę(battlefielda play4free-nie jest to jakaś wymagająca gra) i zobaczy jak jest faktycznie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Pozwole sobie zapytać dlaczego stsatus naprawy kart graficznych i płyt głównych jest chroniony jak tajemnica wojskowa przed użytkownikami końcowymi?

Kolejne pytanie dlaczego forum MSI nie jest odwiedzane przez pracowników MSI,i kolejne ostatnie dlaczego w dziale pytania do ekspertów, MSI udziela odpowiedzi sporadycznie, najmniej aktywnie z przedstawicieli wiodących firm?

Ogólnie odbieram to tak jak olewanie klienta który jednak kupuje wasz sprzęt.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam,w dniu 15 maja 2012 oddałem na GW karte MSI gtx 680 TF3 OC

do dzisiaj nie dostałem karty spowrotem, kilka razy bylem pytac w sklepie co sie dzieje " karta jest u producenta na swrwisie i niema zadnej informacji a juz dawno powinna byc"

Ile sie czeka? w sklepie mowili ze 21 dni MAX

co zrobic zeby to przyspieszyc?

 

 

Sorry miał byc nowy temat;/

Edytowane przez Maniek91
Link to post
Share on other sites

jako że przez jakis czas interesuje mnie korzystanie z integry 3570k, to poprosze o skomentowanie takich aspektów.

 

MSI Team - w linku ktory podałes, na ostatniej stronie recki jest podsumowanie i plusy i minusy, jak zwykle. W minusach tej plyty jest napisane że , cytuje, "maks. 256 MB dla zintegrowanej grafiki" - nie moge znalezc informacji o HD4000 intela, ile to ma MB. Czy ta płyta ograniczy mi integre i czy to sie tyczy taki minus kazdej plyty na Z77 ?

 

pozatym tutaj: http://pl.msi.com/product/mb/Z77A-GD55.html#/?div=Basic jak byk stoi "Maksymalna dzielona pamięć z V - 1696" - chyba ze to nie to...

Edytowane przez tommiyacht
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Posiadam 2x MSI OC HD7970 w trybie CF 3 monitorki 24cale .

 

Problem jest taki .

 

Wlaczam komputer karty sa zimne i za kazdym razem jeden i ten sam monitor ma paski niebieskie jak na foto ponizej .

 

http://woox.pl/dzieju/zdjecie1.jpg

 

http://woox.pl/dzieju/zdjecie.jpg

 

Wystarczy ze wylacze i wlacze monitor czy wyjme wtyczke DVI i problem znika .

 

Podczas gry jak taki efekt wystapi robie dokladnie to samo .

 

Dzieje sie to raz przy wlaczeniu potem sie juz nie pojawia .

 

Pytanie moje ktora to karta ? wymaga naprawy ? lub co zrobic aby problem znikł . ?

 

Sterowniki aktualne etc. system w7.

 

Nie jest to wina monitora.

Edytowane przez dzieju
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Poprosiłbym pana z MSI o zapoznanie się z tym tematem

http://forum.benchmark.pl/topic/71287-msi-hd6850-szyna-pami%C4%99ci-128bit/

w którym opisałem kartę HD6850 o oznaczeniu PMD1GD5, którą niedawno otrzymałem.

 

Nie byłoby w niej nic dziwnego gdyby nie to, że ma ona szynę pamięci 128bit (tak tak w hd6850), natomiast stylizację chłodzenia z serii 7xxx. Osiąga ona również znacząco mniejsze osiągi niż standardowa 6850.

W całym internecie nie można znaleźć takiego egzemplarza i wszyscy się dziwią cóż to za twór mi się trafił.

 

Może przedstawiciel firmy producenta rozwikła tą zagadkę? :)

Link to post
Share on other sites

Mam pewnien problem a mianowicie posiadam HD 7970 i płyte głowna MSI Z77A-GD55 i otusz mam problem z podłaczeniem 2 monitora kablem HDMI oraz VGA do płyty głownej .. na karcie graficznej działa wejscie hdmi a na płycie głownej juz nie- Komputer jest nowy moze nie ma odpowiednich sterownikow chodz zostały wgrane z płyty MSI. Wiecie jak rozwiazac ten problem albo cos poradzić..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...