Skocz do zawartości

Jaki skaner antywirusowy polecacie?


Recommended Posts

Co prawda to nie skaner ale i tak warto przynajmniej wypróbować ponieważ jest bardzo lekki i zawłaszcza na własne potrzeby minimalne zasoby systemowe.

Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia softu firma Datpol udostępniła jako prezent za free bardzo dobry HIPS czyli moduł zapory do ochrony systemu z pakietu Spyshelter SSFW.

Nie wiem na jak długo producent udostępnił tą wersję do pobrania ale gorąco polecam póki jeszcze można skorzystać z okazji jubileuszu.

https://www.spyshelter.com/download-spyshelter/

Pełna wersja SSFW jest non-stop na top listach światowej czołówki w swojej klasie

tutorial konfiguracji całego pakietu od @ichito

https://safegroup.pl/thread-11669.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się , że jak się zdecydujesz na płatne programy antywirusowe , to masz zdecydowanie większą szansę na skuteczną ochronę. W myśl zasady , że jak płacisz , to wymagasz. Też dużo zależy od tego do czego potrzebny jest komputer. Są osoby , które korzystają z niego na przykład sporadycznie. Wtedy wydaje mi się , że płatny skaner antywirusowy nie jest aż tak potrzebny , bo masz jednak kilka darmowych opcji , które dają radę. Natomiast jeśli ktoś programuje , pozycjonuje strony - ogólnie wykonuje swoją pracę przez internet to wtedy lepiej zaopatrzyć się w porządny , płatny element tego typu. Teraz jest dużo możliwości , to też ceny nie są jakieś szczególnie wygórowane

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...