Skocz do zawartości

<!>Pomoc w wyborze SmartPhone<!>


Recommended Posts

O mnie: Witam , mam 17 lat chodzę do liceum i chcę zmienić telefon , dotychczas miałem nokie 3310 , Samsung E250 , LG Shine , LG KU990 i zawiodłem się lg shine oraz samsungu,ku 990 jest już przestarzały , bateria słaba , dość wolny , panel dotykowy się psuję.

 

Najlepsza z perspektywy czasu(hehee): była multi funkcyjna nokia 3310 służy mi już ponad 9 lat.A od 7 lat używam jej inaczej niż telefonu ( NADAL DZWONI )

-Otwieracz do piwa , Piłka do gry w szkole (wytrzymała więcej niż piłka np addidasa) , coś do bicia kolegów ;D , portfel , podstawka pod nierówną ławkę , temperówką do ołówków (zaostrzyłem jej dolną szparkę ) , Anty Kradzież (jak dresy chcą mnie okraść z kasy lub komórki to daje im moją nokię to mi odpuszczają raz dali mi nowa co prawda też jakąś szajsową ale za free komórkę ) , zabawka dla kota , wahadło fizyczne (na fizykę) , była sytuacja w której musiałem wybić szybę przy naprawie budki rzut nokią się sprawdził. To tyle z tych co pamiętam ale na pewno było tego więcej.

 

Chcę zmienić KU990 myślałem nad:

 

Sony Ericcson : Xperia 10 , Xperia Play

Nokia : N8

HTC : Desire HD , Desire Z , Desire S

 

Cena do 1500 zł (na allegro etc)

 

Głównie dlatego że mają świetny wygląd , są funkcjonalne , i dobre technicznie.

 

Jeśli znacie jakieś inne dobre dla mnie to piszcie śmiało

 

Czego oczekuję:

 

Muzyka:Wiadomo jak idę ulicą i mam telefon w kieszeni bluzy chcę abym go słyszał dobrze idąc , i aby koledzy koło mnie słyszeli muzykę jak puszczam , chciałbym też aby jakość dźwięku na słuchawkach była dobra

 

Ekran:Dotykowy ,ładne kolory nie "cyfrowe" jak w samsungach niektórych , żywe barwy , żeby się nie zacinał i był prosty w obsłudze

 

Pamięć: Właściwie to wszystko powyżej 4gb mi pasuję nie mam za dużo plików trochę muzyki i zdjęć , parę gier

 

Aparat:Do fotek ze znajomymi i na Fejsbuczka :D , nie musi być jakiś świetny ważne żeby robił fotki które w miarę fajnie wyglądają

 

Szybkość:To jest dla mnie bardzo ważne , szybkie otwieranie przeglądarki , surfowanie po internecie , puszczanie muzyki etc ,

 

Bateria:Żeby dobrze trzymał podczas grania muzyki i przeglądania stron , wiadomo czasem rozmowy i żadko gry , większość czasu w trybie "czuwania"

 

Dodatkowo: Żeby dało się go łatwo namierzyć w razie kradzieży , żeby łatwo się na nim pisało , przydadzą się jakiekolwiek mapy jak będę na mieście etc , fajnie jakby ważył powyżej 150g a czym więcej tym lepiej ( w granicach rozsądku ) lubię czuć telefon w ręce , telefon nie może się zacinać ani lagować etc w żadnej sytuacji jego działanie musi być płynne , ekran który pokryty folia ochronna się nie rysuję .

 

Proszę abyście doradzili telefon dla kogoś takiego jak ja , z góry dziękuje

Edytowane przez slout
Link to post
Share on other sites

A ciężko to zrobić czy jakimś programem?

 

Ps: Twoja postać z awatara ma Sulfuron Hammer , Head - z scarlet monstery lub vendor bind to account , shouldery - scarlet monstery lub vendor bind to account , tabar of the ligt bringer , buty plate albo z crafta albo dungeona około , rece i chest - valorousy , albo ze stratholme , albo z pvp.

 

Jest to paladyn lub warrior.

Edytowane przez slout
Link to post
Share on other sites

Jezeli znasz angielski, to na forum.xda-developers.com masz wszystko lopatologicznie rozpisane przez userow :)

 

Postac ma sulfurasa, head z BS :) , shouldery Blackwing Lair, Tabard za exalted z Arathi Basin, buty blackwing lair, chest/rece Marshall Set.

Paladyn :)

Prawie dokladne odwzorowanie mojej postaci pod koniec Vanilli :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...