Skocz do zawartości

Komputer tylko do gier do 5000


Recommended Posts

Cześć, chciałbym złożyć zestaw za kwotę 5000 złotych. Komputer ma być tylko do gier, ze starego komputera nie mam już nic, monitor dopiero kupię we wrześniu, najpewniej 1440 p 144hz.
Czy do tej kwoty można wpychać się w rtx 2070 super czy lepiej czekać te 2/3 tygodnie na rx 5700 xt? Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

To jest ten zestaw https://proline.pl/koszyk/f4d4a3e6 ale to z parciem na 1440p stąd RTX 2080. 

Równie dobrze będzie dać Ryzena 5 3600 i RTX 2070 Super. 

 

Z płyt pokazują się już maxy od MSI https://proline.pl/?p=B450+TOMAHAWK+MAX

Warto brać tego rtx 2080 kosztem procesora? Jak patrzę to różnicę między 2070 super a 2080 nie są jakieś wielkie

Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej też można. Cenowo wyjdzie równo w 5000 zł razem z B450 Tomahawk MAX

https://proline.pl/koszyk/726666ee

Kurde super, zestaw, ale to obudowa to totalne dno i żadne dodatkowe słuchawki tego nie zmienią. Tutaj wypowiedź użytkownika, który miał z nią przez chwilę do czynienia. W większości to jest sama prawda, ponieważ można to nawet na YT zobaczyć pomimo sponsoringu w filmach :P 

EDIT: Btw. Warto dopłacać 500zł do grafiki dla 7% (?) lepszej wydajności, czyli z tego co widziałem w porównaniach to 5-15 fpsów więcej przy i tak sporej liczbie?

 

 

 

Obudowa masakryczna. Z tego co pamiętam to w tej obudowie nie ma nawet filtrów z przodu. Szyba nie jest zakładana na żadne gumowe dystanse a kładziona na metalową strukturę i przykręcana śrubkami z gumowymi nakładkami. Przy zdejmowaniu panelu szklanego przy obudowie w normalnej pozycji trzeba uważać aby ona nie spadła. Panel I/O niby jest na górze obudowy ale nie do końca bo jeden przycisk nadal jest na plastikowym froncie więc zdejmując go do czyszczenia wentylatorów przodu trzeba uważać, żeby go nie wyrwać bo nie ma tam grubej wiązki jak np. w AR7 a jeden cienki kabelek. A czekaj, jakie wentylatory z przodu :V Przecież w tej budzie fabrycznie nie ma z przodu żadnych "śmigieł". W dodatku jeśli się nie mylę to tylny wentylator jest na złącze molex więc nie można ani sterować jego obrotami ani zsynchronizować z podświetleniem przodu. No chyba że mylą mi się obudowy ale wydaje mi się, że nie. Więcej chyba nie muszę mówić  :P
Edytowane przez LisekPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...