Skocz do zawartości

Gothic 3 Pomocy!!!


Recommended Posts

Witam

Mam problem z ognistym pucharem! W Mora Sul jeden handlarz uciekł i teraz mi brakuje jednego ognistego pucharu. Wpisuje kod It_FiremageCup i nie wyskakuje prosze o pomoc.

A i jeszcze jedno podkreślnik w konsoli gothica 3 mam zamiast na górze klawiatury jest na dole tam gdzie pytajnik

Prosze o pomoc!

Link to post
Share on other sites

Nie ładnie tak przechodzić gothica na kodach :hahaha:

 

Ja prawie całą pustynię zmiotłem z pwoierzchni ziemii, miasto po mieście, najpeirw wykonałem tyle zadań ile się da, a potem apokalipsa :) puchary prawie same się znalazły :D

Link to post
Share on other sites

oj danielosław nieładnie... :hahaha:

Ja prawie całą pustynię zmiotłem z pwoierzchni ziemii, miasto po mieście, najpeirw wykonałem tyle zadań ile się da, a potem apokalipsa :D puchary prawie same się znalazły :P

ot to ja to samo zrobiłem :) jaki miałeś _nick_ level jak kończyłeś grę?? Ja pomagając innosowi 82, xardasowi 81 a beliarowi 83 :)

Link to post
Share on other sites

ja wycinałem wszystko w pien (oczywiscie z rozsadkiem żeby móc robić misje w kazdej frakcji) od samego początku :hahaha: póżniej sprawdzałem - w całej myrtanie nie mogłem znaleźć nawet jednego potworka do zabicia prócz zajęcy :) mnie zaczelo nudzic po tym jak zrobilem wszystko w srodkowej i polnocnej prowincji

Link to post
Share on other sites

Jezeli to ostatni do zebrania puchar to nie ma rady.. Jesli nie to jest sposob na to a wiec osoba ktora posiada puchar jeszcze ci go nie dala, bijemy zabieramy puchar a potem gadamy z nim zeby ci go jakos dal ... tak wykonalem misje "NAJEMNICY W SLUZBIE U MARIKA" i jednoczesnie Ta dla buntownikow co zleca Szpieg w Monterze zeby dac list przywodcy w Okarze, mialem 2 listy jeden dla Marika drugi dla Przywodcy.

 

ps:nie pamietam niektorych imion i nazw misji

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...