Skocz do zawartości

Chłodzenie wodne dla gtx260 55nm


Recommended Posts

Oczywiście co trzeba zrobić żeby przystosować te chłodzenie do karty graficznej i jaki płyn kupić ile trzeba go złurzyć?

 

 

model karty graficznej palit GeForce® GTX 260 Sonic 216 SP (896MB GDDR3) 55nm

 

obudowa cooler master Elite 430 Black z oknem

Edytowane przez Necrum
Link to post
Share on other sites

opyla mi się zmodować to chłodzenie dla mojej karty http://allegro.pl/koolance-vid-nx295-blok-full-cover-i1632763834.html

Czegoś takiego się nie przerabia bo to blok dedykowany wyłącznie jednej karcie (GTX295) a więc wątpliwe byś mógł sobie bezpiecznie "przyciąć tu i tam"...

 

ewentualnie ile wynoszą koszta tylko dla karty graficznej cłodzenie?

Tutaj masz przykładowy pełny zestaw (bez pasty jakby co). Jak widzisz naprawdę dobre wodne sporo kosztuje. Oczywiście będzie wydajniej niż w przypadku topowych coolerów powietrznych ale tanio nie jest...
Link to post
Share on other sites

to ja tez dodam cos od siebie jak jest za oknem kazdy widzi :) sahara komp caly czas bez bocznej scianki lubie zerkac okiem na moje podzespoly :) jedyne co moglem zrobic to sciagnac boxowa obudowe z mojego GPU mam nadzieje,ze to sprawi spadek chociaz 1-2 stopni

Link to post
Share on other sites

poprawiam posta nie polecam nikomu sciagac fabrycznego ,,obudowania,,gpu u mnei skaczylo sie to po wlaczeniu wiedzmina 2 temperatura przekraczajaca 90C szybko wylaczylem komp i spowrotem zalozylem ta obudowe jak widac spelnia ona nie tylko role estetyczna cooler na gpu cale powietrze wdmuchuje miedzy aluminiowe finny sic nie pomyslalem o tym przed zjecium obudowy,ze powietrze pozniej nie bedzie ,,przelatywalo miedzy tym aluminiowym szajsem tempaeratury znow wrocily do poprzedniego stanu podczas grania 1920*1200 wszystko mozliwe na ON+poprawione effekty wymuszone w sterownikach i caly czas praca w trybie ,,wysoko jakosc,, w grze temp nie przekraczajaca 86-88C jest ,,przyzwoita,, na boxowym chlodzeniu z taka aura jak panuje za oknem najlepiej to w ogole nie siedziec przy kompie :D

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...