Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnio przeglądając Morele znalazłem komputer, którego cena w outlecie wynosi 3799zł.
Chciałbym zapytać czy jest on wart tej ceny, czy jednak lepiej złożyć samemu komputer za tą cenę z Ryzenem 5 2600 i rtx 2060.



https://www.morele.net/komputer-morele-challenger-boosted-oc-g6080-978412/

 

Edytowane przez Tomekkkkk
Link to post
Share on other sites

popatrz bracie na procek

dziś 4 jajka to tak średnio prawie nic

to już powinno być ostrzeżenie

i bezimienny zasilacz

a i płyta główna czart wie z jakiej wioski

 

z takim budżetem pogadaj z fachurami których tu nie mało i coś ci znajdą :)

Link to post
Share on other sites
Witam, ostatnio przeglądając Morele znalazłem komputer,

 

przeglądnąłem tą ofertę :)  i moje skromne zdanie to takie, że: procek za sUaby do tej grafiki a i prezentowane w tej ofercie osiągi FPSu (oczywiście nie podana rozdzielczość w jakiej to robiono) jeśli cokolwiek z tego jest prawdą,to to co widać to ewidentnie słabość (brak mocy) procesora

 

tu masz podobną ofertę "gotowca" ze sporo lepszym prockiem i nie z "outletu"  a kilkadziesiąt złociszy droższy jedynie a zasilacz 600W BeQuiet (co prawda nie jestem zwolennikiem tej marki ale o niebo lepsze to niż jakiś noname)

 

https://sklep.ntt.pl/komputery-hiro/111334-komputer-hiro-turniejowy-w370g-hi01a.html   i 36 m-cy gwarancji

Edytowane przez Elomin
Link to post
Share on other sites

MX 500 poniekąd w ogóle nie ma sensu na tle SX 6000 Pro na NVME w tej samej cenie. 

 

 

 

Witam, ostatnio przeglądając Morele znalazłem komputer, którego cena w outlecie wynosi 3799zł. Chciałbym zapytać czy jest on wart tej ceny, czy jednak lepiej złożyć samemu komputer za tą cenę z Ryzenem 5 2600 i rtx 2060.
 

 

Kusi w tym zestawie GTX 1080. To fakt. CPU już nie na dzisiejsze czasy. 

Żeby można to było dokładnie ocenić przydałoby się wiedzieć dokładnie co za PSU, co za SSD, co za płyta główna tam siedzą. 

Z drugiej strony to też jest po prostu używka. GTX 1080 kupisz na allegro gdzieś za 1300 zł. Za 2500 zł składasz Zestaw na porządnych bebchach z Ryzen 5 2600 czy w lipcu z Ryzen 5 3600

 

 

 

tu masz podobną ofertę "gotowca"

 

GTX 1060 to akurat mało podobny do GTX 1080.  

 

 

 

czy jednak lepiej złożyć samemu komputer za tą cenę z Ryzenem 5 2600 i rtx 2060.

 

Za 4000 zł masz zestaw z Ryzen 5 2600 i RTX 2070 https://proline.pl/koszyk/23a50b3f gdzie złożenie odlicz bo masz za 1 zł. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...