Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 aktywne


Recommended Posts

Wiecie, co kto woli. Też stałem kiedyś przed wyborem - kupić do peceta gotowe 2.0, czy skompletować jakiś retro sprzęt audio (retro - nie oznacza źle, bardzo często wręcz przeciwnie - ale to nie czas i miejsce i nie temat).

Padło na skompletowanie dobrego (używanego) wzmacniacza stereo i kolumn.

 

 

 

W tym budżecie

 

W tym budżecie da się zrobić wzmacniacz + kolumny.

 

Przykładowe kolumny jakie znalazłem na olx (podłogowe akurat, ale nie ma problemu dobrać coś na biurko). - klik


Oraz przykładowy (od czapy zupełnie, przekraczający budżet, ale nie problem znaleźć coś w widełkach) wzmacniacz - klik

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi.
zamówiłem używki r2600 jak się nie sprawdzą to zmienię. Na olx widzę fajne edifier s2000 za 550zł i nie wiem czy to nie była by lepsza opcja od r2600. 
 

Wiecie, co kto woli. Też stałem kiedyś przed wyborem - kupić do peceta gotowe 2.0, czy skompletować jakiś retro sprzęt audio (retro - nie oznacza źle, bardzo często wręcz przeciwnie - ale to nie czas i miejsce i nie temat).

Padło na skompletowanie dobrego (używanego) wzmacniacza stereo i kolumn.

 

 

 

 

W tym budżecie da się zrobić wzmacniacz + kolumny.

 

Przykładowe kolumny jakie znalazłem na olx (podłogowe akurat, ale nie ma problemu dobrać coś na biurko). - klik


Oraz przykładowy (od czapy zupełnie, przekraczający budżet, ale nie problem znaleźć coś w widełkach) wzmacniacz - klik

​Podłogówki odpadają. Do szukania takich zestawów potrzeba czasu(tu nie problem) ale przede wszystkim wiedzy. kolumn multum a wzmacniaczy/amplitunerów jeszcze więcej. Jak te co zamówiłem się nie sprawdzą założę temat o 2.0 + wzmacniacz. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...