Skocz do zawartości

Karta graficzna[580zł]


Recommended Posts

wziął bym mimo wszystko HD5850, bardzo dobrze sie kreci i po OC dogania ( przegania ) HD5870, ASUS DC dobre wydajne i ciche chłodzenie, Sapphire co podał kolega wyzej tez jest ciche i wydajne ale nie wiem jak z OC Tej karty, sam miałem HD5850( MSI ) od kolegi na dwa dni gdy mu padł komputer i bez problemu osiągała zegary moich byłych HD5870 :)

Link to post
Share on other sites

A jaki masz procesor kolego ? Poleciłbym 5850 Asus DirectCu TOP dostaniesz go za 540zł bardzo dobrze się podkręca , po OC czasami minimalnie lepszy od 5870. Dobra karciosza tylko mój CPU ja ogranicza.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Zdecyduje się raczej na 6850 gigabyte bo raczej nie bd kręcić a wole nowsze technologie:D

 

 

"NOWSZE" :P HD6850 nie tylko troszke mniej wydajny od 5850 ale jak nie będzie jej kręcił to ci nakopie do D*** bo ta karta az sie o to prosi :D:P

Link to post
Share on other sites

mocniejszy jest xfx core 450W karta graficzna oraz procesor pobierają prad z lini 12V na której XFX ma 408W a Corsair 336W.

 

HD 5850 Tdp 150W ( policzę 170 by wyszło z zapasem )

 

Phenom 955 125W, najlepiej niech szuka tego nowsze C3 co ma TDP 95W!

 

jak widzisz nawet z wersja 125W xfx Core 450W spokojnie sobie poradzi, sam mam ten zasilacz w drugim PC, jest bardzo dobry zasila GTX 260+Athlon IIx4 630@3.6 Ghz który ma tdp 95W a po OC chyba ponad juz 100W, jest bardzo cichy bo praktycznie nie słyszalny chyba ze przyłożysz ucho do wentylatora, kable ma długie np od procesora 8pin sięga bez problemu za tacka w obudowie CM 690, ogólnie od siebie Polecam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Corsair CX500W ma taka sama moc na lini 12V jak XFX Core 450W = 408W

 

 

Tutaj masz tabliczke od Corsaira

 

http://www.pccomponentes.com/corsair_cx500_500w.html

 

a tutaj od XFX

 

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=224

Edytowane przez kubbak
Regulamin - punkt 2j
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...