Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

Odpowiadam:
Gram w fhd i każda gra poniżej wymieniona leci na ultra (bo mogę)

Uwaga, uwaga:
Dirt rally 2.0 : GPU dostaje po dupce nawet z biosem xt. CPU w tej grze czasem dobije do 98% utylizacji. - czasem się przydusi gra na milisekindy ale grywalność jest nadal bardzo wysoka.

Metro exodus:
Siódme poty z GPU... CPU rzadko kiedy się przydusi - nie mogę narzekać na tak starą jednostkę


Rise of the tomb rajder:
Grałem na biosie 5700 - bywają momenty że GPU wysiada bywają też że CPU wysiada (ale to na chwilę - dosłownie). Przeciętnie obydwa podzespoły obciążone są na 80 procent

Jeśli chcecie więcej gier to powiedzcie jakie, coś ogarnę ew. Pomożecie mi je zdobyć "taniej"

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Dobra, mała korekta odnośnie Exodusa

włączyłem grę bez vsync

cpu dostaje wciry (ale gra się spoko - ... na miarę bez vsync...)

Już wysyłam wam film z tego skąd brałem moje wyniki

https://drive.google.com/open?id=1nVfMa6ckz58xqYBzRhlBsyRP8nowoCya

Edytowane przez Bichits
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Temperatury GPU do 85 c natomiast na pamięciach 94-96. Sterowniki koszmarne freesync nie działa na odświeżaniu monitora 75hz, lagi i ilość klatek do 30fps. Jak dałem odświeżanie 60hz wszystko było ok. Jest to błąd sterowników. To główne bolaczki. Buda dobrze wentylowana 5 wentylatorów 140mm i CPU na wodzie. Jeszcze jedno, chłodzenie od msi jest bardzo głośne.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Krishnamishna
Link to post
Share on other sites

Evoke miał bodajże tragicznie chłodzone pamiątki, bo tam nawet termopady dobrze nie stykały.

 

Powiedziałbym, że najtańsze sensowne Navii to Asus TUF i Sapphire Pulse. Red Devil, Nitro i MSI Gaming X (czy jak tam się to u Msi Nazywało) to najlepsze konstrukcje. Xfx jest cenowo pozycjonowany w klasie Nitro ale wydajnościowo bliżej mu do TUF/Pulse.

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Łoooo toście mi teraz gwoździa zabili. To co kupić?

Nic - bezpieczniej zostać przy naprawionej 1060 - bo przynajmniej działa, chłodna jest i ma tak prostą konstrukcję, że jak coś poleci to w zasadzie łatwo się naprawia (bo i o części na złomie nie trudno).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...