Skocz do zawartości

inne wskazania w orthosie


Recommended Posts

witam,

 

Powiedzcie czemu mam inne wskazania w orthosie ??

 

Czy to dlatego, ze robilem OC przez program a nie przez bios ??

 

( wiem nie ustawilem koligacji ;) i jechalo tylko na dwoch jajkach ;/ )

 

edit:

 

zdecydowanie za malo spalem :) sorry ;)

 

http://img139.imageshack.us/img139/4845/x4385orthos.jpg

Link to post
Share on other sites

odpuscilem juz.. nie mam ochoty na wiecej restartow :)..

 

Ale w sumie z troche ponad 13k w 3d06 zrobil 17k :).. nie tak zle jak na 395 zl :P

Gratulacje dobrego wyniku :D to jak znajdziesz chwile czasu to zajrzyj na strone http://benchit.pl zarejestruj sie dodaj swoj wynik oraz screena np. z orthosa tak ok. 10 min lub wiecej zeby im to udowodnic :D dolacz do grupy benchmarka moze uda nam sie wskoczyc na 1-wsze miejsce :hahaha:
Link to post
Share on other sites

odpuscilem juz.. nie mam ochoty na wiecej restartow :)..

 

Ale w sumie z troche ponad 13k w 3d06 zrobil 17k :D.. nie tak zle jak na 395 zl :P

Gratulacje dobrego wyniku :P to jak znajdziesz chwile czasu to zajrzyj na strone http://benchit.pl zarejestruj sie dodaj swoj wynik oraz screena np. z orthosa tak ok. 10 min lub wiecej zeby im to udowodnic :) dolacz do grupy benchmarka moze uda nam sie wskoczyc na 1-wsze miejsce :hahaha:

Dzieki :P

 

mam mozille 3.5 i za Chiny Ludowe nie moge sie tam poprawnie dostac ( strona laduje sie z bledami i zalogowanie nie jest mozliwe a probowalem wiele razy :D ).. A jak zainstaluje 3.0 to znajac moje szczescie poleca mi zakladki i hasla :) ..

 

ale sprobuje :)

Link to post
Share on other sites

Dzieki :D

 

mam mozille 3.5 i za Chiny Ludowe nie moge sie tam poprawnie dostac ( strona laduje sie z bledami i zalogowanie nie jest mozliwe a probowalem wiele razy :D ).. A jak zainstaluje 3.0 to znajac moje szczescie poleca mi zakladki i hasla :) ..

 

ale sprobuje :P

A to dziwne bo ja normalnie sie loguje przez mozille 3.5 hmm.. :hahaha: to sprobuj przez IE albo Opera lub cos innego a co do zakladek to sobie eksportuj do pliku i zapisz :) ja tak robie bo juz pare razy zakladki mi gdzies wsiakly :P
Link to post
Share on other sites

probowalem ie.. moze to win 7 .. nie mam pojecia :hahaha:.. sprobuje na 3.0

No moze faktycznie mozilla 3.5 gryzie sie z win7 ja obecnie siedze na viscie i wszystko smiga na win7 mam mozille 3.0 i tez chodzi dobrze potem ja zaktualizuje i powiem Ci czy ten sam problem bedzie wystepowal u mnie.
Link to post
Share on other sites

wchodze na 3.o i du...

 

daje zaloguj i nic sie nie zmienia :).. ani odnosnika ani nic .. jak ide przez overcloking i tam daje na odnosnik do profil to mi wyskakuje 404 :D

hmm.. szczerze to ja nie mam pojecia od czego to moze byc :hahaha: moze ktorys z kolegow z forum Ci pomoze :) jeszcze sprawdze u siebie na win7 jak bedzie chodzic mozilla po aktualizacji do 3.5 to dam Ci znac czy u mnie ten sam problem wystepuje.
Link to post
Share on other sites

Jak masz jakieś dodatki to wyłącz je (NoScript, AdBlock Plus i podobne).

Mnie na 7 RC1 i FF 3.5 wszystko chodzi.

@kubbak ja milem kiedys podobne problemu jak uzywalem NoScript.. z AdBlockiem nie ma zadnych problemow czasem musze go wylaczyc na jakiejs stronie ale to rzadko mi sie zdarza raczej wina zapewne tkwi w NoScript. Studencikus jesli posiadasz ten dodatek to sprobuj go wylaczyc i powinno byc wsio ok :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...